Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 84)
  • Autor
    Wpisy
  • jacek2002
    Uczestnik
      Liczba postów: 85
      w odpowiedzi na: Z potrzeby pisania… #464844

      Bardzo szczere i prawdziwe..bardzo też mi bliskie. Nie mam dziś do końca zgody na fakt że będę borykał się ze sobą przez całe życie, Zbliża się Święto Zmarłych a ja znowu nie czuję ani potrzeby bycia z ludźmi ani bliskości do tych którzy odeszli… Gdzieś chyba zbłądziłem w tej „życiowej edukacji dorosłego dziecka”..nie umiem się cieszyć ale…idę jakoś do przodu..co ma być to będzie…

      jacek2002
      Uczestnik
        Liczba postów: 85

        Może to po prostu dobry czas by się „zatrzymać”..odpocząć..przemyśleć..skoncentrować się na sobie i w końcu..zacząć żyć swoim życiem..?? Po to by przestać płakać i zacząć się uśmiechać..?? Może to czas by zacząć walczyć najpierw i przede wszystkim o siebie..:) Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki:)

        jacek2002
        Uczestnik
          Liczba postów: 85
          w odpowiedzi na: Wierzycie w karmę? #463614

          Dzięki Delta:))

          jacek2002
          Uczestnik
            Liczba postów: 85
            w odpowiedzi na: Wierzycie w karmę? #463610

            Słuchałem ostatnio Bożego Słowa ,które mówi do mnie, że w sercu człowieka powinny gościć dwie „rzeczy”- Słowo Boże i Krzyż…Czy cierpienie może być kluczem do rozwoju..?? Jest mi to bardzo bliskie i trudne za razem..http://mateusz.pl/ksiazki/ja-bkrp/ja-bkrp_01.htm  . Może komuś się przyda:) Bardzo Wszysttkich z serca pozdrawiam..:)

            jacek2002
            Uczestnik
              Liczba postów: 85
              w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463468

              Zdarzało mi się ale..już  się nie użalam..:)Kiedy myślę o syndromie DDA to wydaje mi się on być bardzo delikatną i indywidualną „materią”. Statystyki są jakie są ale mówią między innymi o ogromnych trudnościach ludzi uzależnionych czy współuzależnionych. Tak to już bywa że niektórym proces zdrowienia zajmie całe życie a niektórym w ogóle nie będzie to dane – smutne ale prawdziwe. Gdybym więc miał hipotetycznie znaleźć się w tej drugiej grupie to myślę że łatwiej było by mi przyjąć słowa zrozumienia i wsparcia . Wsparcie właśnie -moim zdaniem oczywiście- polega na zrozumieniu tych którzy być może nie są jeszcze na „moim” etapie 🙂 No właśnie…gdyby to wszystko dało radę wziąć na logikę ..pewnie nie byłoby w ogóle problemu:) Życzę spokojnego dnia:).

              jacek2002
              Uczestnik
                Liczba postów: 85
                w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463467

                Zdarzało mi się ale..już mi się nie użalam..:)Kiedy myślę o syndromie DDA to wydaje mi się on bardzo delikatną i indywidualną „materią”. Statystyki są jakie są ale mówią między innymi o ogromnych trudnościach ludzi uzależnionych czy współuzależnionych. Tak to już bywa że niektórym proces zdrowienia zajmie całe życie a niektórym w ogóle nie będzie to dane – smutne ale prawdziwe. Gdybym więc miał hipotetycznie znaleźć się w tej drugiej grupie to myślę że łatwiej było by mi przyjąć słowa zrozumienia i wsparcia . Wsparcie właśnie -moim zdaniem oczywiście- polega na zrozumieniu tych którzy być może nie są jeszcze na „moim” etapie 🙂 No właśnie…gdyby to wszystko dało radę wziąć na logikę ..pewnie nie byłoby w ogóle problemu:) Życzę spokojnego dnia:).

                jacek2002
                Uczestnik
                  Liczba postów: 85
                  w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463463

                  Nigdy nie zdarzyło Ci się użalać nad sobą??:)

                  jacek2002
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 85

                    Sięgając pamięcią wstecz, jeszcze kilka lat temu w ogóle nie docierała do mnie świadomość że będę ciągnął ten wóz przez całe swoje życie. Dziś zastanawiam się skąd biorę siłę..?? skoro nadal tak wiele we mnie słabości….Nie zamierzam się poddać ale tylko Bóg jeden wie ile mnie to kosztuje..Tak myślę sobie czasem że niech już to moje życie wygląda  jak wygląda tylko żebym już nigdy więcej nie zniszczył cudzego..Może tą cudowną receptą na pokochanie samego siebie jest po prostu nadzieja ??? – w końcu ona jedna nigdy mnie nie opuściła.. Spokojnej nocy dzieciaki !!!. 🙂

                    jacek2002
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 85
                      w odpowiedzi na: Grupa DDD Ursynów #463409

                      Jeeeeeeeeeejku !!! jakoś tak się bardzo ucieszyłem jak to przeczytałem..!!!:) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!:)

                      jacek2002
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 85
                        w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463329

                        Jestem z Tobą Moni całym sercem…jacek2002@interia.eu..

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 84)