Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 54)
 • Autor
  Wpisy
 • szarotka3
  Uczestnik
   Liczba postów: 65
   w odpowiedzi na: Brak drugiej osoby #487525

   Dziękuję za Twoją odpowiedź ,chętnie posłucham tego podkastu. Tak, też tak mam , że przezywam wszystko w swojej glowie .

   szarotka3
   Uczestnik
    Liczba postów: 65
    w odpowiedzi na: Brak drugiej osoby #487516

    <iframe src=”//www.youtube.com/embed/5DuZkK_trYY?si=wFmrt8Gq3WA2A0nK” width=”560″ height=”314″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

    szarotka3
    Uczestnik
     Liczba postów: 65
     w odpowiedzi na: Brak drugiej osoby #487511

     Tak, też sobie przypominam ale jest mi ciężko bo ta osoba była mi tak bliska jak nikt inny. Nie miałam z nikim takiego porozumienia i nie będę miała. Zamknęłam się na inne relacje. Nie chcę już przeżywać tego samego. Było różnie , wiadomo ale musiałam odejść bo nie mogłam wytrzymać braku zainteresowania moimi sprawami. Za bardzo się zaangażowałam, na pewno oczekiwałam niemożliwego.

     Nie mogę znieść tego smutku po prostu …

      

     szarotka3
     Uczestnik
      Liczba postów: 65
      w odpowiedzi na: Śmierć rodzica #487441

      Hej Been, przykro mi z powodu straty. Nie wiem czy jest jakieś wsparcie tego typu. Jeśli nie czujesz żalu to nie ma to większego sesnsu, najlepiej znaleźć terapeutę i z nim o tym pogadać.  Ja bym się tym pogrzebem nie zajęła, odcieliście sie od życia z tatą i prawnie też, więc nie czuj się z powinnaś. Chyba , że tak czujesz to zrób. Moim zdaniem najbardziej szkoda ,że nie miałaś z nim w ogóle relacji , szkoda tego czasu. Tak zdecydował, pamiętej, że to on wybrał, Szukaj oparcia w mamie i bliskich ci osobach.

      szarotka3
      Uczestnik
       Liczba postów: 65

       Hej, to nie była moja jedyna relacja i nie obciażałam ją moimi problemami. Miałam w tym czasie dużo znajomych , z którymi utrzymywałam kontakt. Mam dobrego męża i bardzo dobrą relacje z nim. Napisałam o tym ponieważ leżało  mi to na duszy . Podczas terapi wiele się nauczyłam o sobie i  pokończyłam toksyczne relacje z tzw. przyjaciółkami, jedna np. ciągle robiła z siebie ofiarę przez co trzymała mnie w poczuciu winy, druga chciała żebym przeszła na inną wiarę i też nie uszanowała moich granic. Na obecną chwilę nie szukam mitingów i nie mam bliskich przyjaciół. Mam w okół siebie dobrych ludzi z którymi mogę się pośmiać i pomarudzić. Czasem coś tu skrobnę żeby zobaczyć na jakim etapie jestem .
       <p style=”text-align: justify;”> Dzięki za odpowiedz, nie znam cię bo nic o sobie nie napisałaś / napisałeś bym mogła się odnieść personalnie.</p>

       szarotka3
       Uczestnik
        Liczba postów: 65

        Hej, może jakaś książka na początek ? Wg mnie Ola ma niesamowitą potrzebę kontroli , co wynika , że w jej domu był haos i trudno było spodziewać się czegoś stałego. Nie uda ci się każdą rzecz odkładać na miejsce bo znajdzie coś następnego i tak w kółko.  Ma niskie poczucie wartości o czym świadczą te smsy . Moja koleżanka ukłądała rzeczy wg kolorów bo wtedy czuła, że panuje na nad swoim życiem a tak na prawdę w środku miała haos.  Potrzebujecie terapii i ty również , bo dlaczego z nią jesteś ? czujesz że chcesz ją uratować?

        szarotka3
        Uczestnik
         Liczba postów: 65

         Hejka:) Czy Ola chodzi na terapię ?

         szarotka3
         Uczestnik
          Liczba postów: 65

          Hej, miałam podobnie, po prostu poszłam do szefostwa i o wszystkim im powiedziałam. Podziałało. Też czułam się źle ale mam swoją wartość i nikt nie ma prawa mnie poniżać. To jest karalne.

          szarotka3
          Uczestnik
           Liczba postów: 65
           w odpowiedzi na: wpisujcie gg #230338

           mój nr GG 51683660 Kasia DDA. 36 lat, po terapii, chętnie pogadam 🙂

           szarotka3
           Uczestnik
            Liczba postów: 65
            w odpowiedzi na: czat DDA #230075

            No można i tam:)

           Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 54)