Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
  • Zaneta9690
    Uczestnik
      Liczba postów: 3
      w odpowiedzi na: Porozmawiamy? #483586

      <p style=”text-align: left;”><span style=”text-decoration: underline;”>Mam zamiar pojsc pierwszy eaz w ta niedziele o ile wroce o ludzkiej porze z urlopowania🙂</span></p>

      Zaneta9690
      Uczestnik
        Liczba postów: 3
        w odpowiedzi na: Porozmawiamy? #483583

        Nie przeszkadza mi twoj stosunek do religi. To nie jest tak jak myslis  ze musisz byc religijny chodzic do kosciola itd. aby uczestniczyc w mitingach twoim bogiem.moze byc nawet kamyk na ulicy🙂 nie zrazaj sie. Ja bylam raz na mitingu aa bo nie moglam znalezc dla dda..i co prawda nie pasuje do tego tematu ale usiasc wywalic wszystko zglowy osobom ktore przeszly p0dobne doswiadczenia to moze byc to. Ta duchowosc to chybs poprostu nauka zycia bez strachu a wiem ze potrzebuje do tego ludzi i boga czym i kim by nie byl🙂 wiec nie zrazaj sie i wbijaj w niwdziele napewno wyjdziemy pozytywnie naladowani do zycia🙂

        Zaneta9690
        Uczestnik
          Liczba postów: 3
          w odpowiedzi na: Porozmawiamy? #483581

          Witam

          Mitingi stacjonarne w Lublinie sa podobno:

          Niedziela g. 18:00-20:00 Jana Pawła II 58

          Środa g. 18:00-20:00  zakopiońska 2

          A pisze ze podobno poniewaz znalazlam te info w necie nie sprawdzilam a realu jeszcze.

          Tez jestem swiezak totalny..szukam pomocy w  necie i mam nadzieje ze te mittingi beda sie odbywac w realu. Gdybys chcial pogadac to jestem na tym forum.🙂

           

           

           

           

           

        Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)