Zapraszamy na mityngi DDA na Zlocie 40-lecia AAIntergrupa DDA z przyjemnością informuje, że nasza wspólnota organizuje dwa mityngi DDA w czasie nadchodzących obchodów 40-lecia istnienia wspólnoty Anonimowych Alkoholików w Polsce. Zlot 40-lecia odbędzie się w Warszawie w dniach 15-17 sierpnia na Torwarze.

Mityngi DDA odbędą się w piątek 15.VIII w godz. 13.00-14.30 w sali 32 na poziomie 0 oraz w niedzielę 17.VIII w godz. 9.00-10.30 w tej samej sali.

Temat piątkowego mityngu to „Co dla mnie znaczy, że jestem dorosłym dzieckiem alkoholika, dorosłym dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej? Jakie cechy DDA/ DDD rozpoznaję w swoim zachowaniu? Jak dowiedziałem się, że jestem DDA/ DDD?”.
Temat mityngu niedzielnego: „Stać się swoim własnym Kochającym Rodzicem. Jak opiekuję się sobą. Moje spotkania z Wewnętrznym Dzieckiem”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w mityngach i pozostałych wydarzeniach, będzie to okazja do nawiązania relacji z innymi DDA oraz podzielenia się siłą, nadzieją i naszym doświadczeniem.

Aby wejść na teren imprezy niezbędna jest rejestracja. Dobrowolna opłata akredytacyjna wynosi 20 zł.

Więcej o Zlocie tutaj: aa.org.pl/40lat.