Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • marta1404
    Uczestnik
      Liczba postów: 30

      też myslałam, żeby się wybrać tam na Dąbrowskiego- ale jakoś na razie brak mi odwagi 🙂

      Zgadza się na Dąbrowskiego nie ma terapeuty- to jest samopomocowa grupa- to jest ta grupa która wcześniej miała spotkania na Wronieckiej a teraz zmienili miejsce spotkań

      Edytowany przez: marta1404, w: 2013/04/11 08:14

      marta1404
      Uczestnik
        Liczba postów: 30

        Tak więc jeśli chodzi o termin to z kilkoma osobami ustalony jest 20 kwiecień (sobota) godziny popołudniowe

        marta1404
        Uczestnik
          Liczba postów: 30

          http://www.opolska.med.pl/ tu na opolskiej jest na NFZ coś – możesz zadzwonić i się dopytać 🙂

          marta1404
          Uczestnik
            Liczba postów: 30
            w odpowiedzi na: Spotkanie DDA Poznań #192223

            ja też się piszę na spotkanie 🙂

            marta1404
            Uczestnik
              Liczba postów: 30

              ta na Piastowskim to taka samopomocowa niestety bez terapeuty. a szukasz prywatnie czy na NFZ?

              marta1404
              Uczestnik
                Liczba postów: 30

                jeśli chcesz to mój nr gg 2666906 i mail marta140486@yahoo.de
                a ogólnie myśle o kolejnym spotkaniu w Poznaniu może też byś była chętna?

                marta1404
                Uczestnik
                  Liczba postów: 30

                  hej ja chodzę na terapię i nie żałuję, nie jest łatwo ale warto w razie pytań marta140486@yahoo.de

                  marta1404
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 30

                    i po naszym spotkaniu… byliśmy w trójkę ale było super, mam nadzieję na następne spotkanie 😉 było troszkę ruchu i potem zasłużony odpoczynek… 😉

                    marta1404
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 30

                      taka mała zmiana zamiast o 17 spotykamy się o 19 jakby ktoś był w pracy o wcześniejszej godzinie 🙂

                      marta1404
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 30

                        jeżeli ktoś jest chętny to w poniedziałek 4 lutego spotykamy się przy Starym Marychu i gdzieś pójdziemy… w zależności od chęci uczestników… 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 27)