Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • SamotnaJa
  Uczestnik
   Liczba postów: 4
   w odpowiedzi na: speed dating #479416

   Zdecydowanej na jednej koszuli, ponieważ to polega na np.  godzinnym spotkaniu w jednym miejscu,kawiarni i każdy rozmawia z każdym ok. 5-7  minut. Na zakończenie spotkania wypełnia się „ankietę”, z kim ewentualnie chciałoby się później poznać, po ok. dwóch dniach otrzymuje się kontakt do osób, które samemu się wskazało i które wskazały nas jako te warte poznania- czyli obie oceniły siebie nawzajem pozytywnie.

   To tyle teoria. Praktyki nie znam, tym bardziej jak to jest z tymi ukrytymi zamiarami, stąd moje pytanie 🙂

   Pewnie kwestia dyskusyjna to kwestia pierwszego wrażenia, które może być mylne.

   Pozdrawiam

   SamotnaJa
   Uczestnik
    Liczba postów: 4
    w odpowiedzi na: speed dating #479411

    Dziękuję za Wasze wypowiedzi, każdy ma jak widać swoją perspektywę.

    Nie wylewam żalów, nie jestem niczyją „moją drogą”, nie szukam nikogo na szybki seks bez zobowiązań,jestem daleka od filozofii „raz się żyje”, nie szukam ukojenia w używkach, nie jestem zdeterminowana żeby kogoś poznać „na siłę” , zwykle sporo do mnie dociera- zbiorcze sprostowanie 😉

    Byłam po prostu ciekawa,czy ktoś brał udział w takich spodniach 🙂 Szczególnie zależało mi na Waszych odczuciach, ponieważ myślę że w pewnym stopniu łączą nas podobne historie i wrażliwość, ale być może się pomyliłam.

    Zastanawiałam się nad uczestnictwem w takim spotkaniu w ramach dalszej pracy nad sobą, możliwości poznania nowych osób- obojga płci, przełamania jakiś tam blokad i być może zbudowania jakiś relacji koleżeńskich.

    Charaktery także czytam ,ale to nie robi ze mnie psychologa- zresztą siebie trudno ocenić bo przeszkadzają w tym zakorzenione w dzieciństwie przekonania. Ale to na pewno na psychoterapii, o ile planujesz lub jesteś w jej trakcie, 2wprzod1wtyl omówisz.

    Wiem co to jest DDA bardzo dobrze ,nie pomyliłam pojęć- uwierzcie…

    Ona.ddd- dziękuję za wsparcie:))

    Rzeczywiście dużo agresji się pojawiło, poczułam jakby to miało namiastkę hejtu- sam sposób formułowania wypowiedzi. Sam sposób, bo co do wolności wypowiedzi zgadzam się z kimś mądrzejszym ode mnie: „nie zgadzam się z Tobą, ale zawsze będę bronił twego prawa do posiadania własnego zdania”.

    Dlatego:

    Dorotaa77- dziękuję za uwagi i  czas poświęcony na odnalezienie linków.

    2wprzod1wtyl- dziękuję za uwagi.

    Spokojnego wieczoru 🙂

     

    SamotnaJa
    Uczestnik
     Liczba postów: 4
     w odpowiedzi na: speed dating #479299

     Bardzo szybko oceniasz innych. Jestem DDA, ale staram się nareszcie ” nie wylewać swoich żali” tylko iść do przodu 🙂 Po 30- stce jest coraz mniej okazji żeby poznać kogoś nowego, nie koniecznie do związku ale też do przyjaźni. Stare relacje to głównie toksyczne osoby i relacje z nimi- dopiero po przerobieniu pewnych tematów miałam odwagę je zakończyć.     Dlatego zastanawiałam się nad taką formą nawiązania nowych relacji. Wszystkiego dobrego, więcej otwartości :))

    Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)