Potrzebuję pomocy, rozmowy….Śląsk – nieoficjalna STRONA DDA

Potrzebuję pomocy, rozmowy….Śląsk

//Potrzebuję pomocy, rozmowy….Śląsk
Potrzebuję pomocy, rozmowy….Śląsk 2018-12-26T19:34:31+00:00

Witamy Fora Szukam Ciebie Potrzebuję pomocy, rozmowy….Śląsk

Otagowane: , ,

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • lana
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Witam wszystkich serdecznie.

  Jestem Lana i mam 25 lat.

  O tym, że moja rodzina nie była normalnie funkcjonującą rodziną wiedziałam od zawsze, lecz dopiero teraz powoli do mnie do chodzi, że jestem dorosłym dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej…

  Bardzo długo wahałam się czy zamieszczać tego typu prośbę na forum, ale tegoroczne święta uświadomiły mi, że nie dam rady tak dłużej funkcjonować.

  Bardzo chciałabym porozmawiać z życzliwą osobą, która wysłuchałaby mojej historii i doradziła co mogę zrobić, aby moje życie stało się lepsze.

  Z góry przepraszam jeżeli mój post jest nie na miejscu, ale jestem jeszcze świeża w tych tematach, a nie mam na tyle odwagi żeby otwierać się przed całym forum :(.

  Pozdrawiam,

  Lana

   

  beatawolek01
  Uczestnik
  Liczba postów: 258

  Witaj ! Przyjdź na miting dda/ddd. Nie musisz się otwierać , możesz posłuchać . Spotkasz tam ludzi z podobnymi historiami , doświadczeniami . Moga Ci pomoc swoim doświadczeniem . Jeśli o otwieranie się idzie : Twój post tutaj moga przeczytać miliony , na mitingu posłuchają ci którzy tam są .

  lana
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Gdzie znaleźć taki miting i ile to kosztuje?

  buccaneer
  Uczestnik
  Liczba postów: 35

  Witaj , w Katowicach na pewno są jakieś mitingi jeśli dobrze poszukasz, jak chcesz się spotkać i pogadać w cztery oczy to zapraszam do Krakowa, chętnie wysłucham.

  beatawolek01
  Uczestnik
  Liczba postów: 258

  Zapytaj w ośrodku leczenia uzależnień . Mitingi 12 krokowe są zawsze bezpłatne . Najbliższy miting on-line przez skype niedziela 14 30 , adres : dda lemoniada

  bbday
  Uczestnik
  Liczba postów: 7

  Jak działają te mitingi online?

  beatawolek01
  Uczestnik
  Liczba postów: 258

  Hej ! Mitingi on line działają tak samo jak stacjonarne , na tych samych zasadach . Kilka minut przed rozpoczęciem wyślij wiadomość z prośba o dołączenie i czekaj aż Cię dołącza .

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.