Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • asia3698
    Uczestnik
      Liczba postów: 5
      w odpowiedzi na: ucieklam o matki #467020

      Wyprowadziłam się od mojej toksycznej matki kilka lat temu. Jakieś 3-4 lata później zerwałam z nią wszelkie kontakty i zablokowałam numer. Wtedy zaczęło mi się w końcu w życiu układać. Jestem pewna że była to dobra decyzja. Nie jestem już tą samą osobą co kilka lat temu, przeszłość dalej we mnie siedzi, ale jestem dużo szczęśliwsza i mam plany które realizuję.

      asia3698
      Uczestnik
        Liczba postów: 5
        w odpowiedzi na: Mityng Kraków #466744

        Czy ktoś mógłby podzielić się opinia i trochę opowiedzieć jak wygląda miting? A może jest ktoś kto tak jak ja chciałby się wybrać pierwszy raz ale ma obawy?

        Piszcie proszę na asia3698@gazeta.pl

        asia3698
        Uczestnik
          Liczba postów: 5

          Podbijam wątek i dołączam się do prośby, bardzo mi zależy więc proszę o info na asia3698@gazeta.pl do kogo w Krakowie można się udać żeby nie była to strata nerwów, czasu i kasy. Z góry dziękuję.

          asia3698
          Uczestnik
            Liczba postów: 5

            Oliwio, mam bardzo podobnie jak Ty. Czuję się odrzucona przez ludzi, nie potrafię nawiązać normalnych długotrwałych relacji zwyczajnie dlatego że boję się otworzyć i opowiedzieć o sobie. Często zastanawiam się czy jest sens 'uzewnętrzniać’ się ze swoimi problemami czy może lepiej sprawiać pozory że wszystko jest ok. Ludzie, głównie w pracy bo tymi się najczęściej otaczam, pewnie widzą mnie jako normalną ułożoną osobę która czasami ma swoje dziwne zachowania. Ale ja czuję się gorsza od innych pod wieloma względami, mniej wartościowa i pewnie dlatego boję się bliższych relacji, nie chcę żeby ludzie dowiedzieli się jaka jestem naprawdę, czyli w moim przekonaniu gorsza od nich. Jak na razie żyję w przekonaniu że lepiej nie opowiadać o sobie zbyt wiele.

            asia3698
            Uczestnik
              Liczba postów: 5
              w odpowiedzi na: Wpisujcie maile. :) #463963

              Witajcie, ostatnio często zaglądam na to forum więc postanowiłam zostawić do siebie namiary. Mam trudności w nawiązywaniu bliższych kontaktów z 'normalnymi’ ludźmi więc chciałabym poznać takich którzy mają podobne doświadczenia i problemy bo byli podobnie wychowani.

              Coś o mnie, mam 32 lata, mieszkam w Krakowie. Popełniłam wiele błędów ale zdecydowanie mam większą kontrolę nad swoim życiem niż kilka lat temu i czuję się o wiele bardziej szczęśliwsza niż dawniej.

              Ponieważ doskwiera mi ostatnio samotność, zwyczajnie chciałabym z kimś porozmawiać, nawiązać kontakty, wyjść do kina, itp.

              Zapraszam do kontaktu 🙂 asia3698@gazeta.pl

            Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)