Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • Hanka
  Uczestnik
   Liczba postów: 8

   Bardzo chętnie pomogę, sama piszę pracę magisterską annabett@gmail.com

   Hanka
   Uczestnik
    Liczba postów: 8
    w odpowiedzi na: Dziękuję :) #10912

    Hanka napisał:
    „Witam wszystkich cieplutko!
    Dawno tu nie zagladałam i troszkę zatęskniłam 😉 Cieszę się,że jesteście…to jest dla mnie duże wsparcie…Czuję,że nie jestem sama z moimi problemami i to pozwala mi pojśc dalej, daje siłę.Dziękuję.”

    Hanka
    Uczestnik
     Liczba postów: 8
     w odpowiedzi na: Małe smutki #10231

     :laugh: Tobie też dziękuję Magiczna.Cieszę się,że jest takie forum …to pewnie też coś jak przyja¼n,bo dużo spraw nas łaczy..Dziękuję,że jesteście 🙂

     Hanka
     Uczestnik
      Liczba postów: 8
      w odpowiedzi na: Małe smutki #10216

      :rolleyes: Bardzo ci dziękuję,masz racje prawdziwy przyjaciel nie odchodzi. Za bardzo bałam się utracić czyjaś przyja¼n,ponieważ sadziłam,że stracę szacunek do siebie samej,że za mało dałam by ja uratować…Dziś wiem, także dzięki Tobie 🙂 ,że też jestem warta przyja¼ni i miłości,nawet z moimi wadami,choć wiem,że przedemna jeszcze długa droga…Pozdrawiam cieplutko.

      Hanka
      Uczestnik
       Liczba postów: 8
       w odpowiedzi na: Witam wszystkich! #10169

       Wspołczuję Ci,wiem jak możesz się czuć…U mnie w domu też było podobnie,ciagłe awantury i strach…straszne.a ja nic nie mogłam zrobić.Dopiero teraz jak się wyprowadziłam z domu,moge zadbać o siebie,skonczyłam terapię,ktora pomogła i pomaga rozwiazywać pewne problemy. :unsure: szkoda,że ty to teraz przeżywasz…wiedz,że myślę o Tobie ,nie jesteś sama.Pozdrawiam cieplutko.

      Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)