Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 5 wpisów - od 2,931 do 2,935 (z 2,935)
  • Autor
    Wpisy
  • pszyklejony
    Uczestnik
      Liczba postów: 2948
      w odpowiedzi na: moje osobowosci #45089

      to są efekty grzebania w tej części osobowości. mechanizmy obronne działają. trzeba czasu żeby się wychowac od nowa. wszystko będzie dobrze.

      pszyklejony
      Uczestnik
        Liczba postów: 2948
        w odpowiedzi na: Mnie tez boli #45054

        oh! juli!
        szkoda, że nie wyglądam jak shakin stevens za młodu… pocieszył bym Cię. a tak to mogę tylko dać Ci pączka :).

        pszyklejony
        Uczestnik
          Liczba postów: 2948
          w odpowiedzi na: potrzebuje pomocy #45053

          życie Cię nauczy. spadniesz na dno i albo się od niego odbijesz albo… co ty myslisz ze to sa żarty? napiszesz pare postów i się cud stanie? nikt recepty nie da. dobrymi checiami to jest piekło wybrukowane. DDA to kalectwo osobowości. od tego żeby pomóc są specjaliści. jeżeli nic z tym nie zrobisz złamiesz życie sobie , mężowi i dziecku.

          pszyklejony
          Uczestnik
            Liczba postów: 2948

            niektórzy wychowali się na podwórku i takie zachowanie im odpowiada. ale nie wszyscy. jak na razie w miejscach publicznych obowiazuje zakaz używania wyrazów wulgarnych. nie ma to nic wspólnego z powagą. możesz pracować w burdelu jeśli masz ochotę ale nie zmuszaj do tego innych.

            pszyklejony
            Uczestnik
              Liczba postów: 2948

              można być młodym, można być chamem ale dlaczego w naszym pokoju. to jest miejsce w ktorym MUSI być pewien poziom kultury. wielokrotnie przychodzili ludzie i wychodzili. niektórzy wprost mówili – z powodu zachowania kilku osób. dochodzi do tego, na zwróconą grzecznie uwagę dostaje się obelgą.koniec- zaczynam wojnę.

            Przeglądasz 5 wpisów - od 2,931 do 2,935 (z 2,935)