Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 2,911 do 2,920 (z 2,935)
  • Autor
    Wpisy
  • pszyklejony
    Uczestnik
      Liczba postów: 2948
      w odpowiedzi na: alkohol #60369

      Picie to tylko efekt nieprawidłowej osobowości. Matka już zdążyła przekazać jej wiele takich cech. Dajesz jej złudną nadzieję, że ma wpływ na matkę. Na razie nie ma wpływu nawet na siebie. To ma zrozumieć.

      pszyklejony
      Uczestnik
        Liczba postów: 2948

        Odpowiedziałaś sobie w ostatnim zdaniu.

        pszyklejony
        Uczestnik
          Liczba postów: 2948
          w odpowiedzi na: alkohol #60298

          Dopóki nie zrozumiesz, że to Twój problem, będziesz błądzić. Na matkę nie masz wpływu, możesz próbować zmieniać tylko siebie.

          pszyklejony
          Uczestnik
            Liczba postów: 2948

            Pierwszy odcinek można ściągnąć z tąd [url=http://s011.wyslijto.pl/index.php?file_id=31320444689725570796]zalezni niezalezni.wmv[/url]

            pszyklejony
            Uczestnik
              Liczba postów: 2948
              w odpowiedzi na: Terapia "pogłębiona" #57649

              Gaga, zjawisko DDA to są wzory i filtry przez które patrzysz na świat. To co robisz, pozwala Ci jakoś funkcjonować. Każdy ma swoją drogę, Terapia pozwała na ominięcie mechanizmów w psychice, koszmarnie utrudniających poznanie siebie. Robienie tego samemu to wyważanie otwartych drzwi.

              pszyklejony
              Uczestnik
                Liczba postów: 2948

                Teraz mnie rozśmieszyłaś. Jesteś psychologiem i dobrze wiesz, że dda nie pomogą żadne programy, aktywizacje,treningi,warsztaty. Jedynie zmiana wzorów za pomocą terapii. Co do stowarzyszeń i fundacji, akurat w Warszawie zetknąłem sie z tymi tworami. Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji Dzielna 1, – przekręt w żywe oczy.

                pszyklejony
                Uczestnik
                  Liczba postów: 2948
                  w odpowiedzi na: Co Cię nie zabije… #57556

                  No luuudzieee :). Te "wzmocnienia" uświadamiają nam, że coś jest nie tak. Chodzi o to aby zrozumieć , że nasza wrażliwość na nie jest spowodowana nieprawidłowym obrazem siebie. Od tego jest terapia.

                  pszyklejony
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2948
                    w odpowiedzi na: Dobranocka w 3jce o DDA #57553

                    To nie jest żerowanie czy tania sensacja. Jest to zbrodnia destrukcji psychiki. Taki przykład – zauważcie co się dzieje gdy zobaczycie w realu jakąś tego typu sytuację . Jak się wtedyczujecie? Wielokrotne oglądanie w tv takich "przyjemności" ma ten sam efekt. To znany w psychologii mechanizm.

                    pszyklejony
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2948

                      Hahaha, Bluebird, jesteś boska:). Ja mam 50, może na ciecia mnie przyjmą.

                      pszyklejony
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2948
                        w odpowiedzi na: marzenia #57355

                        Sposób odbierania świata jest w nas. To cała tajemnica.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 2,911 do 2,920 (z 2,935)