Od 6. sierpnia 2015 r. Baza mityngów zyskała nowe funkcjonalności.

Naszym celem jest stworzenie przejrzystej i aktualnej bazy spotkań samopomocowych dla wszystkich Dorosłych Dzieci, które szukają pomocy w związku z następstwami doświadczonych w dzieciństwie urazów i zaniedbań.

Mamy nadzieję, że mapa z zaznaczonymi miejscami spotkań samopomocowych dla DDA/DDD uczyni Bazę mityngów bardziej przejrzystą.

Każde spotkanie dostało swoją odrębną subdomenę, w której można obejrzeć szczegółowe dane kontaktowe związane z grupą. Przewidzieliśmy dodatkowo pole „Nasze sprawy” na krótkie informacje dla członków lub osób, które chciałyby dołączyć do grupy.

Co więcej – od tej pory każda grupa będzie mogła samodzielnie uaktualniać swoje dane. Aby to było możliwe administrator DDA.pl musi wcześniej przydzielić odpowiednie uprawnienia wybranym osobom. Kandydatów na moderatorów informacji związanych z danym mityngiem prosimy o kontakt pod adresem mailowym dda@dda.pl.

Będziemy starali się w możliwie najkrótszym czasie zweryfikować i uzupełnić dane podane na stronie. Zweryfikowane spotkania zostaną odpowiednio oznakowane, zostanie podana data ostatniej aktualizacji.

Zapraszamy do współpracy również osoby, które chciałyby założyć nową grupę wsparcia. Możliwe jest obecnie dodanie nowej grupy do Bazy mityngów ze statusem „w trakcie tworzenia”.