Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD 8 marca :)

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • joel44
    Uczestnik
      Liczba postów: 110

      Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Wam
      życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku
      uśmiech na Waszych twarzach gościł tak samo
      często, jak w tym dniu. Byście wygraly z tym potworem ktory siedzi w Was, byście od tej chwili zawsze były szczęśliwe, a zły los zapomnial o Waszym istnieniu.
      Bądźcie uprzejme, czułe, tkliwe, a
      przez wszystkich KOCHANE.!!!!!! :*
      :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: 🙂

      MLML
      Uczestnik
        Liczba postów: 14

        Zyczę wszystkim kobietom z tego forum ZAWSZE DOBREGO SAMOPOCZUCIA 🙂

        ananke24
        Uczestnik
          Liczba postów: 202

          joel 🙂 dziękuję 🙂
          Tobie, MLML również 🙂

          miłego dnia Panowie 🙂

          Pasterz
          Uczestnik
            Liczba postów: 22

            [color=#A7A7A7][/color]:) wszystkim paniom z forum zyczenia odnalezienia w sobie jasniejszej strony wlasnej kobiecosci.tej swiadomej,zastraszonej lub zbyt agresywnej na razie,aby pozwolic nam w pelni poczuc sie kobieta.nie chodzi mi o wyobrazenie naszej kobiecosci oczami innych,ale odszukanie naszej kobiecej duszy i uwolnienia jej w ciele,ktore czesto jest zbyt zranione aby zakwitnac.
            a panom zyczenia cierpliowsci wobec partnerek dda,a takze checi zobaczenia nas kobiet mniej w swietle wlasnych meskich zyczen,a bardziej w tonacji:czego zycze tobie kobietko dda,abys mogla byc naprawde szczesliwa jako osoba.
            jako plec zenska zycze samaj sobie udanej drogi w poszukiwaniu mojej zagubionej kobiecej istoty,gdyz nazbyt dlugo odczuwalam ja jako slabosc i zagrozenie dla mojego i tak smutnego istnienia.jestem jak rozlupane jablko,ktore nigdy nie dojrzalo odpowiednio,a po czesci zaczelo sie psuc.chcialabym miec wolnosc bycia osoba wolna i kobieta zadowolona z wlasnego zycia.wiem,ze nikt inny poza mna sama nie moze mi dac tego uczucia wolnosci,wiec musze zaczac walke o moja wolnosc.i zlaczyc ziarna mojego ciala i mojej duszy w jedno,aby dojrzec naprawde i zasmakowac zycia.zycze sobie sily i dostatecznie dobrego czasu.a wszystkim:) zycia poza stereotypami i sily:) 🙂 🙂

            doris
            Uczestnik
              Liczba postów: 396

              Bardzo dziękuję za życzenia:)

              Od siebie życzę wszystkim kobietom poczucia spełnienia i wewnętrznej harmonii 🙂

              Agusienka17
              Uczestnik
                Liczba postów: 16

                Jeee ale miło;D dziękuję bardzo a bardzo ;D buziaki dla Panów!!:lol: 🙂 😉

                Anonim
                  Liczba postów: 564

                  Bardzo serdecznie dziekuje za pamieć i zyczenia od naszych Panów.
                  Miłego dnia
                  pozdrawiam

                  Carola
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 402

                    Dziekuje 🙂

                    MonikaSz
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 84

                      I ja dziękuję bardzo.To takie miłe.Naprawdę.Jeszcze raz dzięki.

                      Estera Milewska
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 542

                        Ja także dziękuję 😆 Zrobiło się ciepło na serduchu 😛 😉

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.