Witamy Fora Szukam Ciebie DDA z Łodzi

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 113)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      Witam.. Chętnie nawiązała bym kontakt z osobami z Lodzi i okolic, które tak samo jak Ja czują się osamotnine, inne i nie za bardzo z kim mają o tym porozmawiać.. Szukają kogoś bliskiego kto zrozumie. Piszcie gg 5294034.

      promyczekNelke
      Uczestnik
        Liczba postów: 111

        tez z kims chetnie popisze z Polski o [u]babskich spawach.[/u] 21843473.

        Anonim
          Liczba postów: 20551

          No właśnie porozmawiać o babskich sprawach i nie tylko;) bo brakuje mi niestety tego od momentu kiedy nie Mam kontaktu z moja była przyjaciółka która chyba nie za bardzo rozumiał mój problem i bardzo się zmieniła..nabrała pewności siebie i przestała mnie potrzebować.. Jakoś z normalnymi dziewcznami Na dłuższą metę nie potrafię się dogadać.. Może nawet nie dokonaca chce. . Co innego takie same osoby jak Ja… Jestem otwarta Na poznanie nowych osób, Na rozmowy, nie tylko przez gg. . 😉

          promyczekNelke
          Uczestnik
            Liczba postów: 111

            :sick: :S 🙁 :huh: :angry: 😛 Iza napisz do mnie

            Edytowany przez: promyczekNelke, w: 2010/10/21 17:31

            happysad
            Uczestnik
              Liczba postów: 60

              Są tu ludzie z Lodzi ?? Albo okolic ? Może by się jakieś spotkanie zorganizowało?? Czy coś ? Nie wierzę że was nie ma:(

              Kosiarz
              Uczestnik
                Liczba postów: 19

                Ja jestem a przynajmniej bywam:) mój nr gg 2523 8754. Jak coś można pisać

                promyczekNelke
                Uczestnik
                  Liczba postów: 111

                  [color=#0000FF]Przeciez to numer telefonu a nie GG numer. Dzwonic do nieznajomego? Ja nie zadzwonie.
                  Z Lodzi duzo osob jest tylko sie ukrywaja.[/color]

                  Gabriel
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1

                    Ja jestem z łodzi.Moje gg to 9206803,chętnie pogadam,pozdrawiam

                    kkrzem
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 7

                      Witam, ja także jestem z Lodzi. Chętnie z Wami porozmawiam. Proszę o wiadomość. Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna

                      Edytowany przez: kkrzem, w: 2010/12/31 17:48

                      kkrzem
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 7

                        Naprawdę nie ma nikogo z Lodzi, kto chciałby porozmawiać, poznać się?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 113)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.