Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD dzięki

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • sztywny
    Uczestnik
      Liczba postów: 409

      Dziękuję za istnienie tej strony,
      dziękuję Ministerstwu Zdrowia za nieodpłatną terapię,
      dziękuję terapeutom za poświęcenie i wiarę we mnie,
      dziękuję żonie, synowi, teściowej i wszystkim bliskim, którzy mnie wspierają, właśnie za wsparcie,
      dziękuję Wam, kochani forumowiczę, za to że tutaj jesteście,
      dziękuję wszystkim moim znajomym za wyrozumiałość,
      dziękuję …
      dziękuję samemu sobie, że stawiam te malutkie, ale dla mnie ogromne, kroki.

      Byle do przodu.:silly:

      _teresa_
      Uczestnik
        Liczba postów: 264

        rozumiem ze te podziekowania sa dlatego ze jestes juz na prostej – gratuluje
        życze ci powodzenia na tej nowej dla ciebie drodze, życze ci by cie to wsparcie nigdy nie opuszczało, a ciepło serdeczności twoich bliskich ogrzewało cie zawsze

        Estera Milewska
        Uczestnik
          Liczba postów: 542

          Wsparcie to coś wspaniałego, a jednakże jak bardzo dziwnego dla nas. Ale gratuluję, oby tak dalej 🙂

          annaanna
          Uczestnik
            Liczba postów: 448

            Dziekuje Yeti, za to ze istnieje.Dziekuję Wam wszystkim,ze macie cierpliwośc mnie czytać.Dziekuje Wam,za to że wiem,że nie jestem sama.Dziękuję Dziewczynom za to ,że są.Dziekuję moim przyjaciołom i moim pacjentom,za wsparcie.I Tobie Sztywny, za ciepło które nam dajesz i za Twój cudowny post.

            Gonzo
            Uczestnik
              Liczba postów: 512

              Tak…

              dziekuje ze to forum i ta strona istnieje!

              Chcialbym kiedys poznac ludzi ktorzy je zainicjowali…

              Gonzo

              koshka
              Uczestnik
                Liczba postów: 13

                Dziekuję za to że się dowiedziałam o DDA i że tu można się wykłaśc nie bojąc ze ktoś cię pozna.:blush:

                doris
                Uczestnik
                  Liczba postów: 396

                  A ja się cieszę, że można tu napisać absolutnie wszystko i nikt się do tego nie przyczepi, nie ośmieszy, nie skrytykuje.

                  Tyle myśli przelatuje przez moją pokręconą łepetynę, które do tej pory musiałam tłumić a teraz puszczam je wolno w świat i Wy to musicie czytać!:evil:

                  Dziękuję! I tak mi się marzy, bo kogoś z forum kiedyś spotkać w realu i pogadać face to face:)

                Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
                • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.