Witamy Fora Szukam Ciebie Grupa DDA na messengerze

Otagowane: ,

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatarmmmmmmart
  Uczestnik
  Liczba postów: 27

  Cześć Wszystkim

  kiedyś temat był poruszany przez kogoś na tym forum, ale mój wpis był ostatni więc podbijam temat.

  Co myślicie o stworzeniu grupy dla DDA na messengerze? Takiej do rozmów poważnych i niepoważnych, o przysłowiowej d.pie Maryni ale też o samotności i sensie życia. Widzę że tutaj dużo osób szuka kontaktu z innymi ale zakładam że taki kontakt mailowy jeden na jeden nie trwa za długo, nie jestem pewna ale domyślam się że po wymianie kilku maili rozmowa często umiera śmiercią naturalną.

  Kiedy jest więcej osób w grupie, to więcej się dzieje, jest więcej wiadomości, więcej tematów do rozmów i wydaje mi się że to miałoby szansę przetrwać dłużej, gdyby tylko uczestnicy byliby chętni podejmować rozmowy nawet tylko jedną wiadomością:) co o tym myślicie?

  AvatarGregreg
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Brzmi jak dobry pomysł.

  Avatarbulkazmaslem
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Cześć, z jakiegoś powodu nie mogę zacząć nowego wątku na forum dlatego piszę tutaj:

  Szukam kobiet 30-40, z którymi mogłabym pogadać, by nie zostawać sama z moimi problemami, m.in DDA. Sama też wysłucham, i doradzę, ale wolę słuchać niż mądrzyć się. Mój temat to DDA i problemy z tym związane, różne formy terapii i jej przechodzenie i ogólnie życie. Nie interesują mnie rozmowy o podłożu religijnym – nie należę do żadnego kościoła czy wspólnoty i nie zamierzam. Duchowość tak, religia nie. Proszę pisać pod tym postem i zostawiać namiary. Pozdrawiam 🙂

  AvatarMary Yellan
  Uczestnik
  Liczba postów: 63

  Cześć, jeśli masz chęć to napisz:

  m.yellan@interia.pl

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.