Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD jestem przewrazliwiona

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • kala2
    Uczestnik
      Liczba postów: 107

      Ostatnio dosc czesto slysze ze jestem przewrazliwiona. Jest to troche problem bo juz nie potrafie odroznic sytuacji kiedy rzeczywiscie powinnam sie o cos zdenerwowac a kiedy sobie cos "dopowiadam" i "nawarstwiam" problem. Czesto musze pytac innych ludzi jak oni to widza bo wydaje mi sie ze moje postrzeganie pewnych spraw ni jak sie ma do reczywistosci..
      Czy macie podobne zachowanie? A moze komus z was udalo sie to zmienic?

      justyś
      Uczestnik
        Liczba postów: 187

        Wow, mam tak samo… Tylko czasem upieram się przy swojej interpretacji rzeczywistości, co mnie zamyka na innych i w końcu i tak nie wiem, co jest prawdziwe, a co nie.

        Patrycja2
        Uczestnik
          Liczba postów: 7787

          Mam dokładnie to samo. Zmieniło się jedynie to,że kiedyś byłam pewna swojej wersji, teraz pytam, zastanawiam się, szukam rzeczywistości……

          slonko86
          Uczestnik
            Liczba postów: 70

            Mam dokladnie to samo. Gdziekolwiek nie pojde, "boli". I nie mam pojecia czy to tylko w mojej glowie, czy naprawde… Czasem czuje sie jakbym byla z innej planety, widze to, czego inni nie widza…

            buka2010
            Uczestnik
              Liczba postów: 20

              Tak – mam to samo – zaczynam terapię i bardzo liczę na pomoc. Jak coś zmienię, to dam znać 🙂

              randall
              Uczestnik
                Liczba postów: 45

                miałem, tak samo:)
                pomogła terapia, oczywiście zdarzają się jeszcze sytuacje, że miewam takie dylematy ale już bardzo rzadko. Wyleczyło mnie stwierdzenie, że "nie muszę być przez wszystkich lubiany"…. i oczywiście solidne przepracowanie tego…

              Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
              • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.