Witamy Fora Terapie w Polsce Katowice poniedziałek 17:15

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 30)
  • Autor
    Wpisy
  • Tiffany
    Uczestnik
      Liczba postów: 6

      Czy ktoś wybiera sie na spotkanie jutro 0 17:15 bo bardoz chcialabym iść jednakże boję się, że mogę stchórzyć i raźniej by mi było z kimś iść:)

      saskia
      Uczestnik
        Liczba postów: 29

        Witaj, na pewno wybiera się kilka osób:-) Odwagi, tam chodzą normalni ludzie, tacy jak Ty.
        Pozdrawiam

        Aina88
        Uczestnik
          Liczba postów: 8

          Możliwe, że ja się wybiorę do Katowic. Do Krakowa nie dotarłam to może Sląsk 🙂 też czuję strach, lęk (chociaż zdaję sobie sprawę, że niepotrzebnie), a do tego dochodzi dojazd (40km) i jakoś wymiękam… mam nadzieję, że nie stchórzę i dotrę:)

          Tiffany
          Uczestnik
            Liczba postów: 6

            Aina a mogłybyśmy się gdzieś umówić w katowicach na przykład, to we dwie już raźniej:) Ja chętnie na ciebie poczekam, bo im bliżej tym bardziej wymiękam;/

            saskia
            Uczestnik
              Liczba postów: 29

              Hej dziewczyny!! Byłyście na mitingu? Jakie wrażenia?
              Pozdrawiam

              Aina88
              Uczestnik
                Liczba postów: 8

                Tiffany zapisz:
                „Aina a mogłybyśmy się gdzieś umówić w katowicach na przykład, to we dwie już raźniej:) Ja chętnie na ciebie poczekam, bo im bliżej tym bardziej wymiękam;/”

                Tiffany mam nadzieję, że dotarłaś na miting, ja o tej godzinie już musiałam wyjść na autobus, aby dostać się do Katowic.

                Aina88
                Uczestnik
                  Liczba postów: 8

                  saskia zapisz:
                  „Hej dziewczyny!! Byłyście na mitingu? Jakie wrażenia?
                  Pozdrawiam”

                  Wrażenia jak najbardziej pozytywne i taka wewnętrzna radość:)

                  Tiffany
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 6

                    Niestety wymiekłam:( Ale znalazłam drugą osobę, ktora jest ddd i chętnie się ze mną wybierze w następny poniedzialek, także Aina88 widzimy się za tydzień na 100% 🙂 Swoją drogą chyba jesteśmy z tego samego rocznika:) My tam będziemy pewnie z pół godziny wcześniej, bo tak jak juz ktoś pisał, trzeba się dowiedziec co i jak. Jakby ktoś potrzebował transportu spod auchana w sosnowcu czy centrum dąbrowy górniczej, bo tamtędy przejeżdżam to dać znać mam jeszcze dwa miejsca w samochodzie:)

                    Aina88
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 8

                      ja też będę wcześniej:) więc do zobaczenia:D

                      babette87
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 15

                        hey, a ja sie chcialam zapytac kto prowadzi grupe dda w katowicach? nie chodzi mi tutaj o imiona czy nazwiska tylko oto czy jest to kobieta czy mezczyzna? z gory dzieki za odpowiedz:)pozdrawiam;]

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 30)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.