Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Ku pokrzepieniu

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • mariuszekgarnuszek
    Uczestnik
      Liczba postów: 339

      Witam

      Na stronie http://martimin.blog.onet.pl umiescilem wiersz pt "Drzwi".

      Ewa77
      Uczestnik
        Liczba postów: 908

        Czasem zamknięte na klucz,który się gdzieś zgubił,ale zawsze można go dorobić;)Mariuszku,to Twój wiersz?

        mariuszekgarnuszek
        Uczestnik
          Liczba postów: 339

          Moj moj 🙂

          Napisany kilka dobrych lat temu.

          Wiersze pisze pod wplywem silnych emocji.

          Ewa77
          Uczestnik
            Liczba postów: 908

            Bez emocji,nie ma poezji:) Bardzo mi się podoba:)

            mariuszekgarnuszek
            Uczestnik
              Liczba postów: 339

              No jedna kolezanka z terapij, zasobna w finase, chiala kiedys wydac mi moje wiersze. No ale nic nie wyszlo ztego. Kontakt sie urwal.

              Oj ale emocje pod wplywem ktorych pisalem te wiersze, anjczesciej bywaly bardzo bolesne. ale nastepowalo po tym oczyszzcenie.

              Poza tym, bede mail niedlugo kilka numerow "charakterow" z 2008 roku, szkoda wyzucac, jesli ktos chailby to moge mu je podarowac. Prosze o podanie anmaiorow odezwe sie jak ktos by chaial.

              malenka
              Uczestnik
                Liczba postów: 382

                Bardzo mi się podoba ten wiersz.Mi się tych drzwi jeszcze nie udało otworzyć, ale jestem na dobrej drodze.I wierzę,że za nimi jest słońce i życie pełną gębą. Ja przed terapią pisałam wiersze, pełne bólu, złości. To był mój sposób na wyrzucenie cierpienia. Od momentu rozpoczęcia terapii nie napisałam słowa. Wena gdzieś uciekła….już nie potrzebuje pisać, może kiedyś wróci i będą to pozytywne wiersze.Pozdrawiam:)

              Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
              • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.