Witamy Fora Szukam Ciebie Londyn

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • Oti
    Uczestnik
      Liczba postów: 15

      Edytowany przez: Oti, w: 2008/11/21 22:55

      Monikita
      Uczestnik
        Liczba postów: 5

        Witam, to i ja dołączę się do naszej skromnej listy. Przymierzam się do udziału w spotkaniach w parafii na Ealingu. Nie wiadomo czego można się spodziewać….no i ile osób tam będzie…..Trzeba będzie obczaićB)

        DzikMa
        Uczestnik
          Liczba postów: 3

          Mieszkam w Cambridge. Jestem DDA i chcialabym zaczac uczeszczac na jakies spotkania DDA. Wiem ze sa w Londnie. Czy ktos byl na mitingu na Ealingu ? Czy sa tez jakies terapie?

          pozdrawiam:)

          martin78
          Uczestnik
            Liczba postów: 1

            Witam,niedawno dotarlo do mnie ze jestem DDA,jestem w Bournemouth obecnie ,w Anglii.Moge dojechac na spotkanie wyznaczone do Londynu .Pozdrawiam bratnie dusze 😉

            Yarmille
            Uczestnik
              Liczba postów: 4

              Witam was 🙂
              Od jakiegos czasu mieszkam w Londynie i podobnie jak Minikita najpierw obczaje co i jak :)) Nie chodzilam jeszcze na terapie i nie wiem za bardzo czego moge sie spodziewac

              Daniel
              Uczestnik
                Liczba postów: 131

                Zastanawiam się nad wyjazdem do Londynu na kurs językowy. Chciałbym też tam pracować by mieć środki finansowe na utrzymanie. Nie jestem pewien czy teraz to dobry pomysł ale czuję że to mi bardzo potrzebne.A więc nie wiem kiedy to zrobię. Ciepło Was pozdrawiam.

                Edytowany przez: Daniel, w: 2008/11/29 00:08

              Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
              • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.