Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Muzyka, muzyka…

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,011 do 1,020 (z 1,192)
  • Autor
    Wpisy
  • Poszarpany84
    Uczestnik
      Liczba postów: 163

      No to zdjęcie ponoć z Krakowa jest i nie wiem czy czasem gdzies tam w pobliżu mittingi się nie odbywają:)
      Jak byś chciała posłuchać takiej muzyki to zapraszam Cię na niedawno stworzoną przeze mnie stronkę na facebooku https://www.facebook.com/pages/Christian-Hip-Hop-PL/449089095171599 z tym że pojawiać się tam będzie więcej hip hopu ale ogólnie pozytywna muzyka:) zapraszam. Może wkrótce z chilloutem zrobie taką.

      Eugenia
      Uczestnik
        Liczba postów: 7086

        Ciekawa ta strona:) akurat dla mnie hip-hop nie był nigdy formą wyrazu, ALE zawsze podobało mi się kilka kawałków ze względu na tekst:) A Ty widzę masz niezłe kwiatki tam:) bo na mnie ten rodzaj muzyki działał zawsze dołująco…wiesz szary blok, szary zsyp na śmiecie i szaro mam we łbie….niby inne gatunki muzyczne też o tym spiewają, ale linia muzyczna jakby inne emocje wyrażała. Choć są oj są neagtywne rodzaje muzy, których ja nie dotykam od lat, tak naprawdę od LO nie słucham NIGDY niczego co by na mnie negatywnie działało. Jesli słucham czegoś smutnego czy melancholijnego to tylko dlatego, że współgram z tym, ale też nie może mnie to dołować:)

        Ale Ty masz widzę pozytywne kawałki hip-hopowe (czy jak to się tam pisze;) ) niezłe to:)

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706
          zazu
          Uczestnik
            Liczba postów: 456

            [url]https://www.youtube.com/watch?v=p21UUZVyjPc[/url]

            vaelden
            Uczestnik
              Liczba postów: 149

              muzyka.. piękna rzecz pomagająca. dla mnie osobiście jest cała gama muzyki począwszy od szant, poezję śpiewaną, poprzez lekkiego rocka, bluesa skończywszy na polskim rapie. nie mogę jakoś dokładnie określić zależy od dnia i co w ucho wpadnie;)

              tajfun1941
              Uczestnik
                Liczba postów: 143
                Chłopiec Papuśny
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3706
                  drozdzyk
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2536
                    drozdzyk
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2536
                      Eugenia
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 7086
                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,011 do 1,020 (z 1,192)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.