Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD nie wiem

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
  • agataD
    Uczestnik
      Liczba postów: 105

      Witam!
      Wiecie..nasuwa mi się takie pytanie..chyba troche dziwne i może nawet śmieszne…ale jestem strasznie ciekawa jaka bedzie Wasza reakcja…Otoż chodzi o to, że odkad dowiedziałam się o dda- o tym że sa ludzie podobni do mnie mimo iż czuję sia tak inna- zaczęła mnie interesowac psychologia, inni ludzie i to jak mogę im pomoc- zwłaszcza kiedy maja podobny problem (chociaz zanim poznałam dda tez troche interesowały mnie tematy psychologiczne ale nie tak bardzo). Ciagle myslę o zmianie studiow, waham sie i boje- dlatego że nie wiem czy to moje zainteresowanie obudzone przez dda wystarczy aby na tej podstawie budowac swoja przyszłość. Może to tylko kolejne złudzenie? może nie nadaje się na psychologa, bo jestem za słaba. Sama nie kontaktuje się z żadnym psychologiem, chodze tylko na mityngi od…3 miesięcy. Ale spotykajac ludzi mam ochotę każdego z nich "rozpracować", wejść do jego głowy i zobaczyc jaki jest naprawdę. Ludzie ktorych nie mogę "rozgryść" fascynuja mnie. Moje pytanie brzmi zatem- czy ktos z Was został psychologiem pod wpływem podobnego bod¼ca?
      serdecznie pozdrawiam i dzięki z gory za odpowiedzi.
      agataD.

      Kamelia85
      Uczestnik
        Liczba postów: 51

        Moze to ta nadzieja na to ze odpowiednie studia pozwola uzyskac odpowiedzi? Sama sie nad nimi zastanawiam …

        agataD
        Uczestnik
          Liczba postów: 105

          No właśnie, ale wydaje mi sie, że psychologie studiuje się po to aby potem pomagać ludziom a nie szukać odpowiedzi an własne pytania, choć może to jest tak że najpierw trzeba pomoc sobie a potem komuś innemu? nie wiem…może gdybym naprawdę powinna zostać psychologiem to nie miałabym watpliwości? tylko że ja mam zawsze watpliwości…chce podporzadkować sobie całe swoje życie, chce miec KONTROLE i być pewna że sobie to cholerne życie ułoże, ale nie JAKO¦ tylko tak jak sobie wymyśle. No ale zbaczem z tematu…dzięki za głs w dyskusji.
          :y32b4:

        Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
        • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.