Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD piszcie…..

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • Patrycja2
    Uczestnik
      Liczba postów: 7787

      Ludzie……napiszcie do mnie cokolwiek……czuję straszną pustkę…..w dodatku teraz się ośmieszam……no coż,życie…..ale może ktoś napisze…..:(

      ewi
      Uczestnik
        Liczba postów: 155

        Witaj Patrycjo.
        pozdrawiam cie cieplo gdybym mogła chetnie bym cie przytuliła i robie to na odleglość :kiss: 🙂 Wcale sie nie osmieszasz wiem jak cieżkie jest przeżycie pustki ja myśle żę jesteś wielka żę o tym piszesz trzymaj sie cieplutko przytulam do serducha:) 🙂 🙂

        Edytowany przez: ewi, w: 2010/05/25 19:52

        zuza26
        Uczestnik
          Liczba postów: 7

          Trzymaj się kobietko. Dzielna jesteś. Jak masz dołka to pomyśl o tych, którzy cierpią bardziej. A wiesz dobrze, że są tacy! Też mi cięzko… Ale po deszczu zawsze wychodzi słonce. PAmietaj!!!

          zagubionadda
          Uczestnik
            Liczba postów: 102

            Jak tu miło jest!
            Ewi jak pięknie napisałaś, że gdybyś mogła to byś Patrycję przytuliła.
            Aż sie użmiechnęłam.
            Ciężko jest w tym naszym życiu.
            Pozdrawiam i przytulam

            Patrycja2
            Uczestnik
              Liczba postów: 7787

              Nawet ja się uśmiechnęłam, szczególnie przy tym fragmencie o przytuleniu……Bardzo Wam dziękuję…….To dla mnie wiele znaczy, że napisałyście i co napisałyście:kiss:

              Joanna2010
              Uczestnik
                Liczba postów: 105

                Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz aby do Ciebie coś pisać, ale na wszelki wypadek piszę: myślę o Tobie ciepło, trzymaj się.

                Kucze, nie masz pojęcia jak trudną rzecz zrobiłaś, poproszenie o pomoc uchodzi za bardzo trudne, podziwiam i gratuluję umiejętności.

                pszyklejony
                Uczestnik
                  Liczba postów: 2948

                  Najważniejsze, że się przemogłaś. Jednak potrafisz zrobić coś dla siebie.

                  Patrycja2
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7787

                    Joanna2010-tak, potrzebuję i cieszę się, że napisałaś:) A w dodatku mnie pochwaliłaś, co mnie zszokowało(ale to pozytywny szok;) ). Zresztą zawsze, codziennie cieszyłoby mnie to, że się odezwałaś, nawet gdyby nie był to już stan, kiedy rozpaczliwie tego potrzebuję…..
                    A pszyklejony- nie wiem, czy potrafię coś dla siebie zrobić. Ale wiem, że właściwie to nie powinnam. Z jednej strony bardzo potrzebuję czyjejś uwagi, ale z drugiej wiem, że na nią nie zasługuję. Tymbardziej na dobre słowo, czy chociażby przytulenie. To, żeby ktoś mnie przytulił jest moim największym marzeniem teraz. Ale śmieci się nie przytula…….

                    Anonim
                      Liczba postów: 869

                      ja tez przytulam i trzymam kciuki 🙂
                      Myślę, że nasze życie tj DD jest na prawde ciężkie,a doświadczam tego prawie codziennie.
                      Ktoś mi wczoraj bardzo pomógł – kolezanka z pracy, choc wydawalo mi sie,że mnie nie lubi.Jestem pod wrażeniem. Niby jestem taka samowystarczalna,a jak ktos wyciaga do mnie rekę,to o od razu o wiele lepiej.
                      Dziś dzień matki :(Nie zadzwonię z życzeniami.Nie wiem, czy slusznie czy nie. Tęsknię za nią, była i jest nieodpowiedzialna. Nie ochroniła mnie przed agresywnym ojcem i jego rodziną 🙁

                      nadia88
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 188

                        Patrycja, ja również tule do serducha 🙂
                        Jestem z Tobą :):)

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 13)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.