Witamy Fora Szukam Ciebie Pomożecie w Badaniach??

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      Witam..

      Mam do was ogromna prosbe..pisze prace badawcza zwiazana z inteligencja emocjonalna i postawa tworcza studentow..do tego potrzebne sa mi badania jakie prowadze na roznych plaszczyznach..jesli ktos zechial by wziasc udzial w badaniu prosze o kontakt na adres maxstainer@poczta.onet.pl lub GG 1020903 prosze wyslac wiadomosc z checia uczestnictwa adresem email..wysle wam dwa kwestionariusze ktore jesli rozwiazecie i mi odeslecie bardzo pomoga mi w dalszych badanich..

      Bardzo wam z gory dziekuje i pozdrawiam wszytkich

      Anonim
        Liczba postów: 20551

        Po pierwsze nie spamuj, jak sie tego nauczysz to przyjdz jeszcze raz i wtedy moze sie uda cos zrobic.

        KLEO
        Uczestnik
          Liczba postów: 17

          Czesc wszystkim!
          mam wielka prosbe. Robie badania na temat DDA wiem wiem pewnie pozmyslicie ze znow jakies tam nie potrzebne bazgranie,ale…. to jest jak najbardziej sprawa istotna i nie tylko dla mnie Sama jestem DDA i postanowiłam pare rzeczy zbadac naukowo. a mianowicie zbadac sprawe problemow DDA. a dokładniej dlaczego udajemy sie na terapie? jakie sa motywy podjecia terapii przez DDA. Szukam wszelkich badan, literatury, opini, sugesti na ten temat. tak wiec jesli ktos chce i moze pomoc oto moj e-mail:
          dagmara_84@o2.pl
          pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziekuje za wszelka pomoc

        Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
        • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.