Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Pytanko…

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      Moje pytanko brzmi: czy ktoś może mi powiedzieć coś o Stowarzyszeniu DDA we Wrocławiu? Mam zamiar się tam zgłosić, a szczerze mowiac, po "Faktach" i in. ostatnich wiadomościach mam pewne opory… :unsure:

      Yeti
      Keymaster
        Liczba postów: 221

        a co mowili w "Faktach" i "innych wiadomościach"? Sorry, ja nie mam tv:)

        Anonim
          Liczba postów: 20551

          Jak to możliwe,że nie masz tv ? 😆

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Ja też nie mam telewizora od poł roku. Powod jest taki, że po przeprowadzce do drugiego pokoju, kabel koncentryczny anteny okazał się za krotki i nie mam czasu się tym zajać. Skutki nieogladania TV oceniam pozytywnie: więcej czytam, czytam prasę, słucham radia i pożytecznie spędzam weekendy, przeważnie na łonie natury albo na basenie zamiast przed TV.

            R. 🙂

            Yeti
            Keymaster
              Liczba postów: 221

              ninka napisał:
              „Jak to możliwe,że nie masz tv ? :lol:”

              Nie miałem długi czas i jakoś się odzwyczaiłem. Nie jest mi potrzebny. Taka w nim kaszanka… 🙂

              czara
              Uczestnik
                Liczba postów: 90

                To ja może się też odważę na "pytanko", niech już będzie w tym watku. Dawno mnie tu nie było więc.. czy Yeti to Tomek? 🙂

                Yeti
                Keymaster
                  Liczba postów: 221

                  Yeti to Tomek:)

                  W międzyczasie pojawiły się inne Tomki, więc dla odrożnienia przechrzciłem się na Yeti.

                  czara
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 90

                    Uff… Więc wszystko po staremu 😉 Dzięki za odpowied¼ i pozdrawiam 🙂

                    Anonim
                      Liczba postów: 20551

                      Jak to co?…. Pokazywali pikietę Wrocławskiego Stowarzyszenia DDA, ktore dla większej liczebności postanowiło zatrudnić aktorow…. Wydało się, jak zaczęto ich legitymować…. No i najlepsze, że niektorzy aktorzy mowili, że myśleli, że graja w jakimś filmie…. :laugh:

                      viator
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 222

                        no ładnie, osiem odpowiedzi i zadna nie na temat :laugh:
                        to sie nazywa rzeczowa dyskusja 😉

                        ale pomysł rzeczywiście "oryginalny"
                        jeżeli w jednej grupie byli dda i aktorzy to normalnie dał bym zatrudnienie w kamieniołomach autorowi takiego pomysłu
                        .
                        .
                        .

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.