Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Święta, święta..

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • calek
    Uczestnik
      Liczba postów: 29

      jak mijają Wam święta? Miałam nadzieję że pisząc tu albo ktoś połączy się ze mną w smutku albo miał na tyle dobre święta że będzie potrafił mnie pocieszyć.. bo czuję się strasznie.

      To (mam nadzieję) moje ostatnie święta w domu, bo zgodnie z tym co napisała parę tyg. temu wyprowadzam się w maju. U mnie zawsze piło się mnóstwo na święta (decyzję o niepiciu podjęłam 3 lata temu, gdy w święta pili wódkę ze szklanek) ale wczoraj..

      W sobotę siedzieliśmy do północy, poszliśmy na rezurekcje. śniadanie – mniej niż pół godz (norma) a później picie. później pojechaliśmy do babci i picie było przez 5 godz (i mieszanie wszystkiego). Nie wiem jak wróciliśmy te 10 km samochodem bo można było udusić się ze smrodu wódki. wróciliśmy, i od 20 do północy dalej picie..

      Do mnie nikt w domu się nie odzywa. zaczęło się wczoraj,. od tego że miałam prowadzić te 10 km. ale prawko mam od niedawna, warunki pogodowe okropne i stwierdziłam ze nie pojade nowym samochodem, (wielka mazda), gdzie nawet ubezpieczenie mnie nie obejmuje, bo przecież może coś się stać na krętych drogach małych wsi…

      Nikt nie zrozumiał.
      W domu już nie pachnie ciastami. Smierdzi wódką..
      Nie odzywają się mnie bo się marnowałam wczoraj: ani nie piłam, ani nie prowadziłam, przez co siostra pić nie mogła.
      Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – stwierdziła że jak wróci do domu będzie mogła więcej wypić..

      🙁

      zazu
      Uczestnik
        Liczba postów: 456

        Calek, łączę się z Tobą w smutku. Nieraz miałem podobne święta.
        Przez ostatnie lata obchodzę je w samotności kontemplując. Choć nie jest to sposób obchodzenia świąt, o jakim każdy by marzył, ale dla mnie na pewno lepszy od "rodzinnych świąt" sprzed lat.
        Zyczę Ci spokojnych i mimo wszystko radosnych. 🙂

        Edytowany przez: jamromir, w: 2013/04/01 15:34

        KungFuPowietrze
        Uczestnik
          Liczba postów: 152

          Kogo to obchodzi oprócz kilku powalonych idiotów?

          Italiana
          Uczestnik
            Liczba postów: 122

            Kung Fu Powietrze, wypierdalaj z tego forum!!!
            Calek, wspolczuje ci tej sytuacji. Ja mialam normalne swieta i nie wyobrazam ich sobie w gronie schlanych do nieprzytomnosci czlonkow rodziny.

            calek
            Uczestnik
              Liczba postów: 29

              Dziękuję Wam.
              Swięta minęły a następne spędzę sama lub z siostrą, która również "zbuntowała" się przeciwko sytuacji w domu i wyjechała daleko, daleko..

              KungFuPowietrze
              Uczestnik
                Liczba postów: 152

                Italiana zapisz:
                „Kung Fu Powietrze, wypierdalaj z tego forum!!!
                Calek, wspolczuje ci tej sytuacji. Ja mialam normalne swieta i nie wyobrazam ich sobie w gronie schlanych do nieprzytomnosci czlonkow rodziny.”

                Sama wypierdalaj dziwko!!!

                skrzat
                Uczestnik
                  Liczba postów: 611

                  Coś mi się wydaje, ze KFP wywalono już z wszystkich innych forów, więc zakotwiczył się tutaj, bo stąd nie ma kto go wywalić 🙂
                  To może niech sobie poćwiczy …. czytanie ze zrozumieniem i rozwinie zasób słów….:) bo do tej pory mały zasób znalazłam w jego "wypowiedziach 🙂 🙂 :sick:

                Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
                • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.