Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 111 do 120 (z 139)
  • Autor
    Wpisy
  • tajfun1941
    Uczestnik
      Liczba postów: 143
      w odpowiedzi na: LOL #167465

      I o mnie:( 🙁 🙁 🙁 🙁

      tajfun1941
      Uczestnik
        Liczba postów: 143
        w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #167184

        Zle .. przygnębiony …zmęczony… opuszczony
        Wróciłem z dłuższego wyjazdu … na którym myślałem że zrobię jakiś kolejny krok do przodu ( dzięki poprzedniemu podjąłem decyzję o zmianie swojego życia ( był fantastyczny 🙂 ) teraz nie dość że nie zrobiłem żadnego kroku na przód to można powiedzieć że cofnąłem się 🙁 zmarnowany czas.

        I jeszcze … urwał się kontakt z dziewczyną z którą myślałem że może coś mogło być 🙁

        KANAL!!!!!!!!!!!!!:( 👿

        tajfun1941
        Uczestnik
          Liczba postów: 143
          w odpowiedzi na: MAGIA;-) #166014

          pompejusz zapisz:
          „Hej hej:)
          [color=#FF0000]Błąd,który ciągle popełniam to… [/color]”

          ciągle uciekam … Albo ciagle czekam na odpowiedni czas … Który nie nadchodzi

          tajfun1941
          Uczestnik
            Liczba postów: 143
            w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #165618

            Juz mam dosc walki. Chcialbym umiec wylaczyc wszystkie odczucia dzialac jak maszyna. Ktora nieczuje bolu i smutku

            tajfun1941
            Uczestnik
              Liczba postów: 143
              w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #165616

              Mam dość jestem na wyjeździe myslalem ze bedzie krok na przod w kierunku zmiany swego zycia na lepsze, a ja cofam sie. Znów sie izoluje. Wlasciwie stracilem nadzieje na zmiane swojego zycia

              tajfun1941
              Uczestnik
                Liczba postów: 143
                w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #156452

                Zle , tracę nadzieje , i ta przerażająca samotność , nie wiem jak to przerwać

                tajfun1941
                Uczestnik
                  Liczba postów: 143
                  w odpowiedzi na: a może jakiś zlot? #152275

                  Poznań odpowiadał by mi , raczej weekend
                  e-mail tajfun1941@wp.pl

                  tajfun1941
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 143
                    w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #151837

                    Zle 🙁 Znów sobota , a ja nie wiem co ze sobą zrobić
                    Wściekły :angry: Bo znów sobota , a ja nie wiem co ze sobą zrobić
                    Przygnębiony :unsure: Jak wyżej
                    Zal straconych lat które nadal przeciekają mi przez palce

                    tajfun1941
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 143

                      tamaryszek zapisz:
                      „Tajfun ja chodziłam do psychologa na fundusz i nie potrzebowałam wcześniej żadnej konsultacji psychiatrycznej ani tym bardziej skierowania. Potrzebne było tylko zaświadczenie że mam ubezpieczenie, więc nie wiem jak to jest??? Zyjemy w tym samym kraju, a może nie??? Wszędzie jakieś indywidualne wymagania”

                      Chodzę aktualnie psychologa i na początku potrzebowałem skierowania od lekarza rodzinnego. Ale wymóg wizyty u psychiatry po skierowanie trochę mnie zdziwiło, zaskoczyło i prawdę mówiąc z lekka przestraszyło :huh:

                      tamaryszek jeśli mieszkasz w Polsce to mieszkamy w tym samym kraju i może tak jest ze w różnych rejonach kraju inne wymagania

                      tajfun1941
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 143

                        Telimena zapisz:

                        Obawy ma każdy z nas. Ja dzięki Bogu, jakos ich uniknęłam. Z prostego powodu, byłam na samym dnie i nie miałam wyjscia. A potem już nie mogłam sobie wyobrazić, że zaprzestanę chodzić na terapię. Kończyłam jedną grupę, zaczęłam nastepną a potem z marszu jeszcze dalej. Sama widzę jak się zmieniam. Owszem czasem nie jest łatwo, czasem poruszane problemy wywołują u mnie chęć ucieczki. Ale za każdym razem znajduję w sobie dość determinacji żeby wrócić. W końcu robię to tylko i wyłącznie dla własnego dobra. I tylko to sie powinno liczyć. Wiesz, że potrzebujesz terapii w takiej czy innej formie, to już dużo. Teraz czas na następny krok. :)”

                        A ja się motam od wczoraj między nadzieją na lepsze jutro ,a strachem i uczuciem poco ja tam, bo po dość długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć grupę dda w mojej okolicy , z terapeutą i na fundusz ( tak wynika z opisu recepcjonistki z poradni) ale najpierw mam iść do psychiatry po skierowanie. Też tak ktoś miał ?
                        W pewnym momencie pomyślałem że mnie chyba pomyliła dda z aa ,bo powiedziała że jest potrzebna wizyta u psychiatry który skieruje mnie na grypę terapeutyczną lub na oddział :blink: ale szybko się poprawiła jak zorientowała się że mnie zatkało:)

                        P.S Ta recepcjonistka miała taki fajny przyjemny głos (ale to poza tematem) :silly:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 111 do 120 (z 139)