Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 121 do 130 (z 139)
  • Autor
    Wpisy
  • tajfun1941
    Uczestnik
      Liczba postów: 143
      w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #147732

      anntris zapisz:
      „znowu lepiej
      ale zauważam u siebie znowu huśtawkę nastrojów …jednego dnia dołek i nerwowe samonakręcanie się, drugiego dnia nowa nadzieja na przyszłość, zapał i mnóstwo ambitnych planów
      poza tym jem za dużo słodyczy …. muszę się trochę ogarnąć:P”

      Ja takie huśtawki mam prawie codziennie nastrój potrafi mi się zmienić w ciągu minut i tak kila razy dziennie!
      A co do ostatniego też jem za dużo słodyczy:)
      Dzisiaj czuje się dość dobrze zobaczymy co będzie w sobotę (mam wolne i co mam z nim zrobić nie wiem 🙁 )

      Edytowany przez: tajfun1941, w: 2012/07/02 18:54

      tajfun1941
      Uczestnik
        Liczba postów: 143
        w odpowiedzi na: wpisujcie gg #147425

        witam jestem Tadeusz mieszkam w okolicy Leszna zacołem szukqć terapi dda w okolicy bo chce zmienić swoje życie jeśli ktoś chciał by porozmawiać to moje gg 42361108 lub e-meli tajfun1941@wp.pl
        Lub porostu ktoś szukał przyjaciela, jak ja

        Edytowany przez: tajfun1941, w: 2012/07/01 00:38

        tajfun1941
        Uczestnik
          Liczba postów: 143
          w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #147423

          Smutny zły żal mi utraconych lat . I nie potrafię wyjść z zaklętego kręgu samotności , czasem myślę że ktoś rzucił na mnie klątwę , ale od urodzenia ? Za co ? Co ja komu zawiniłem?
          I jak z tego wyjść? Jak zrzucić tę klątwe ?
          Na te wszystkie pytania nie znam odpowiedzi:( :angry:

          tajfun1941
          Uczestnik
            Liczba postów: 143

            Dlaczego dzisiaj:( Dzisiaj pracuje i to na drugą zmianę w sobotę lub niedzielę przyjechał bym! A tak nic z tego!

            tajfun1941
            Uczestnik
              Liczba postów: 143
              w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #144371

              kellerman27 zapisz:
              Patrycja2 zapisz:
              „Chciałabym się jutro nie obudzić.”

              co wieczór zasypiam marząc o tym…”

              Nie tylko wy

              tajfun1941
              Uczestnik
                Liczba postów: 143
                w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #144311

                Smutny. Od wczoraj słucham cykl audycji o dda (znalezione w internecie) przesłuchałem dopiero 5 z około 20 i jasna ch*** jak to pasuje do mnie , co prawda nie wszystko ale większość tak! Może i wiem wiedziałem że jestem dda , to jakoś do końca do mnie nie trafiło ale chyba zaczyna, i taka złość mnie ogarnia w stosunku do ojca ja mógł mi coś takiego zrobić.

                tajfun1941
                Uczestnik
                  Liczba postów: 143

                  Lajla PIĘKNE !!!
                  Nie lubię, nie czytam poezji ale twój wpis mnie wciągną . Zwykle takie długie wpisy kończę czytać po kilku zdaniach , a tu żałowałem że się skończył tak szybko. Gratuluje zdolności

                  tajfun1941
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 143

                    Ostatnimi czasy (kilka dni )porozmawiałem z nieznajomymi dziewczynami (nie byłem sam ale to dla mnie sukces) innymi razy pierwszy powiedziałem cześć i odpowiedziała a na dodatek uśmiechnęła się 🙂 Inna znów co chwila zerkała i uśmiechała się :silly:
                    Mam nadzieje że to nie chwilowe!

                    tajfun1941
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 143

                      Sory że tak może się wtrącam ale też chę coś napisać . Mam 27 lat , większość z was ma rodziny , dzieci lub miał, ja jestem sam od zawsze nigdy nie byłem w związku czasem myślę że nigdy nie będę zostanę sam do końca moich dni (czasem chcę żeby nie było ich za dużo) Chciał bym , ale po chwili myślę sobie co dziewczyna mogła by widzieć? pozna mnie bliżej i co ? Zobaczy jaki jestem , i powie żegnaj takiego naiwniaka, frajera , kretyna nie chcę. I co mnie jeszcze boli nie mam przyjaciół , nie potrafię ich zawierać ,utrzymać zawszę przy jakiś spotkaniach (w pracy , z rodziną) mam wrażenie bycia takim piątym kołem u wozu , zbędnym, jedynie zawadzającym.
                      A co do ciebie marialidka moja ciotka adoptowała dziecko i z tego co wiem wszystko jest ok.

                      tajfun1941
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 143

                        psdw zapisz:

                        I co mnie niepokoi – najbardziej samotny czuję się wśród bliskich. Niby powinienem im zaufać i otworzyć się przy nich, ale coś mnie hamuje i nie pozwala tego zrobić. Chciałbym podzielić się z nimi swoimi troskami i radościami, ale nie mogąc przezwyciężyć lęku przed okazaniem swoich głębokich uczuć, czuję się przy nich bardzo samotny.”
                        Ja mam tak samo nie potrafię się otworzyć przed bliskimi , nie potrafię opowiadać o swoich nie tyle co o uczuciach (co jest dla mnie nie realne ) ale nawet o moim dniu co się wydarzyło, o moich przemyśleniach, planach, nadziejach. Ja o tym nie potrafię rozmawiać. Nieraz słyszę "ja nawet nie wiem czym ty dokładnie zajmujesz się w pracy" nawet o tak błahych sprawach nie potrafię rozmawiać wydają mi się nie istotne nie warte uwagi bo dotyczą mnie.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 121 do 130 (z 139)