Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD 25 lat

Przeglądasz 4 wpisy - od 11 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • agus
    Uczestnik
      Liczba postów: 3567

      Janusz 🙂 przykro mi 🙁 , serducho zabolało, łezka poleciała… hmmm z wielu powodów ale nieważne to teraz..

      Pamiętam kilka lat temu, kiedy byłam rozbrykanym, niereformowalnym DDD, kiedy życie pierdoliło mi się na MAXA Ty mi napisałeś coś co przyczyniło się do mojego przełomu…coś co ciagle jak mi się wali mam w głowie " po to coś się wali, psuje aby budowało się nowe, na dobrych fundamentach, napisałeś mi jeszcze że powinnam za to dziękować … i cieszyć się że tak się stało…" wiesz dziś dziękuję, i mi te Twoje uderzenie maczugą pomogło i pomaga…
      🙂

      Trzymaj się Chłopakuuu…:) poboli, poboli czas zagoi, zabliżni rany… Jestem myslami z Tobą…:)

      _teresa_
      Uczestnik
        Liczba postów: 264

        🙁 januszku….. tak bardzo mi przykro…… to jeszcze jeden dowód na to że nie ma nic stałego na świecie….. tylko czemu tak musi bolec:( nie jestes sam, miales i masz tu przyjaciół.decyzja tragiczna ale mam nadzieje że żona równiez ma przy sobie wsparcie, bo dzieki temu i tobie bedzie lżej
        serdecznie pozdrawiam:)

        janusz96
        Uczestnik
          Liczba postów: 572

          Paradoks DDA -> kocham Ją ……lecz będę walczyl mimo to o Siebie-> chcąc ją zniszczyć…… wedlug obowiazujacego Prawa ,prawdy (ale nie kłamstw) , prawniczej stradegi i "sztuczek"…………. Dzięki za wsparcie…..Pozdr. Teresa….oczywiscie , że żona ma wsparcie – cały swój szpital (pielegniarka) i pieciu świadków ( albo więcej) …..ja sam 🙂 …..I mam nadzieję doprowadzić do "remisu"…..a nawet wygrać…. wygrać ?? hmm…co? :unsure:

          lol
          Uczestnik
            Liczba postów: 5504

            Wspieram cie Januszku 🙂

          Przeglądasz 4 wpisy - od 11 do 14 (z 14)
          • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.