Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD do wszystkich..

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • Marta11111
    Uczestnik
      Liczba postów: 66

      Witam, przejrzałam forum, przeczytałam wiele postów… i widze ze wiele z nich ostatnio (czesto fakt powtarzające sie tematy) zakłada Gandi i wielu osobom to przeszkadza piszac ze to zaśmiecanie forum itp. Zgodze sie ze tematy sie dublują i zdarza sie ze odbiegają od teoretycznie zasadniczej temetyki forum. Lecz z tego co zauwazyłam ostatnio wiele wydarzyło sie w życiu Gandi i nie chce tu nikogo bronic ale moze w ten sposób daje wyraz swoim emocjom i to pomaga jej sobie poradzic z obecną sytuacją.Widac Admin pozwala jej na pisanie wiec nie widzi w tym nic złego. A jesli komus przeszkadza co pisze Gandi to proponuje nie czytac jej postów.

      madzia666
      Uczestnik
        Liczba postów: 36

        Dziękuję za wykład i jak byś nie doczytała to ja właśnie postępuję tak jak proponujesz:) Nie czytam tego co ma do powiedzenia gandi i generalnie ją ignoruję.

        Pa

        Marta11111
        Uczestnik
          Liczba postów: 66

          madzia666 niejest to zaden wykład napisałam to nie po to zeby kogos bronic czy ganic ale po to zeby skonczyły sie te kłótnie i dziwne odpowiedzi na posty Gandi.

          nie rozumiem tych wszystkich złośliwosci na forum

          Edytowany przez: marta11111, w: 2008/10/16 12:31

          Banka
          Uczestnik
            Liczba postów: 57

            aaaaaaaaaa z reszta…….

            Edytowany przez: Banka, w: 2008/10/16 22:57

            Anonim
              Liczba postów: 564

              Edytowany przez: gandi71, w: 2008/10/21 18:45

              Banka
              Uczestnik
                Liczba postów: 57

                a Tobie co sie znowu dzieje? kolejny napad masz?

                Aniaaa
                Uczestnik
                  Liczba postów: 36

                  JAk Ty możesz coś takiego napisać Gandi?! Jesteś tak infantylnym, chamskim człowiekiem!
                  Obojętnie czego by Ci Banka nie napisała! Napisała „aaaaaaaaa z resztą…” bo wykasowała to co miała do powiedzenia, a szkoda, że wykasowała, bo napisał normalną wiadomość, nic złego na Ciebie, bo prostu przyznała że ją to drażni- chciała się do tego przyznać. Skasowała, bo pewnie pomyślała o tym jakie masz paskudne zachowania i że zaraz wyskoczysz z jakimś wstrętnym komentarzem, takim jakich tu wiele zamieściłaś! Teraz udajesz że jesteś w porządku i zamieszczasz bzdury i posty na poziomie 15 -latki piszącej blog, utrzymując oczywiście, że jesteś dojrzałą, wartościową kobietą????? To po co Ty tu jesteś skoro jesteś taka wspaniała, niczego Ci nie brakuje…? Z partnerem świetnie, o seksie wiesz wszystko a my „świętoszki” nic nie wiemy…Może z tego względu Cię śmieszą inni i wyśmiewasz ich problemy… Szkoda że Twoich problemów nikt nie wyśmiewa…. Jakichś piesków i wierszyków.
                  Jeszcze napiszesz „troche kultury i empatii”?!?!?!?!?! Do siebie to napisz! Napisz sobie to na czole wstrętna dziewucho! I dopisz do tego „pokory”!!

                  Banka szkoda że skasowałaś tamtą krótką i trafną wypowiedź. Podpisałabym się pod nią! Nikogo nie urażała i myślę że powinno się do takich rzeczy przyznawać. Przebywamy tu jakby wspólnie i jeśli coś nas w innych denerwuje, nawet nie wiemy czemu, to warto się do tego otwarcie przyznać. Można przecież normalnie wtedy porozmawiać. Więc i ja się przyznaje- denerwujesz mnie Gandi. A po tym co napisałaś Biance, wyśmiewając jej problem to już całkowicie przesadziłaś! Staram się to oddzielić od tych chamskich, wstrętnych rzeczy które pisałaś tu do innych, ale i tak się nie da! Znając Twoje postępowanie to jeszcze zaraz wykasujesz to co napisałaś!

                  :sick: :sick: :angry: :sick:

                  Anonim
                    Liczba postów: 564

                    Edytowany przez: gandi71, w: 2008/10/21 18:45

                    Banka
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 57

                      hmm.. no sprawa dotyczy mnie, wiec może powiem tyle że staram się nie przejmować tym co ta osoba pisze na tym forum, bo mam ją za niezrównowazona i niesympatyczną osobe, poza tym jej wypowiedzi tak jak napisalas Aniaaa sa infantylne, itp. Ale nie chcialam ze wypowiadac, bo pomyslalam ze nie potrzebnie jej zrobie przykrosc wiec napisalam tylko "aaaaaaa z resztą" no a ona pokazała na to swój poziom… No i cóż, zrobiło mi się troche przykro, troche wstyd i głupio jakos tak, ale nie chce sie z nia kłócic bo zaraz dostanie napadu znowu i bedzie mnie wyzywac a poza tym nie chce zeby inni mnie odebrali ze ja sie chce tu z kims kłócic, bo bardzo tego nie chce. Wiec niech sobie wyśmiewa mnie i moje problemy, skoro ją bawią

                      madzia666
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 36

                        Hallooo,
                        dziewczyny zignorujcie tę karykaturę człowieka zwaną Gandi!! Omijajcie ją szerokim łukiem może się sama zmęczy.

                        hahahaha ale jaja się tu dzieją:)
                        Usmiechnijcie się:)
                        Pozdrawiam
                        m.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 15)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.