Witamy Fora Szukam Ciebie Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • jotka1971
    Uczestnik
      Liczba postów: 1

      Witam
      Poszukuje informacji o grupach DDA w Krakowie cos słyszałam o wtorku na Krupniczej o 18 ale ja akurat wtedy pracuje;( Czy sa jakies inne terminy??
      pozdrawiam Jotka

      dota
      Uczestnik
        Liczba postów: 302

        hej.

        na Batorego jest dosc sympatyczny osrodek. ale grupy startuja w pazdzierniku, a w trakcie trwania nie ma mozlliwosci dolaczenia do grupy.
        ale zeby zostac skierowanym na grupe, najpierw trzeba sie wybrac na indywidualna terapie, ktora mozna rozpoczac w dowolnym momencie.

        goraco zachecam do wybrania sie tam. bywa ciezko, ale warto sie wreszcie wzic za siebie.

        pozdrawiam
        😛

        violka85
        Uczestnik
          Liczba postów: 25

          A czy ktoś wie jak wygladaja te spotkania na Krupniczej? Czy można na nie tak po prostu przyjść, czy też zaczynaja się w określonym czasie i nie możliwości dołaczyć do nich np.teraz? Czy też trzeba być skierowanym po terapii indywidualnej, czy można tak po prostu przyjść na nie "z ulicy"?

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Witam!
            Wtorkowa grupa na Krupniczej (w budynku domu dziecka) to grupa wsparcia, a nie grupa terapeutyczna.Nie ma nawet jeszcze jakiegos konkretnego składu, bo zawsze ktos nie może przyjść [jak ja ostatnimi czasy 🙁 ] i prawie zawsze jest ktoś nowy Przyjść może każdy, żeby się wygadać i posłuchać innych. Zapraszam serdecznie.

            Anonim
              Liczba postów: 20551

              A jak konkretnie te spotkania wygladaja? Bo się troszkę boję pojść…

              Anonim
                Liczba postów: 20551

                Violka, to jestesmy dwie 🙂 Tez bym chciala pojsc, bo to w miare blisko mnie, dzien i godzina tez pasuje, tylko sie boje mowienia… Mam nadzieje, ze mozna tylko posluchac. Przynajmniej na poczatku. Pozdrawiam i moze do zobaczenia.

                Anonim
                  Liczba postów: 20551

                  Zastanawiam sie nad pojsciem na takie spotkanie, mam pewne obawy, ale z tym sobie poradze : ), powiedzcie prosze ile wynosi sredni wiek ludzi obecnych na spotkaniu, mam 19 lat i wolalbym przebywac wsrod ludzi mniej-wiecej w moim wieku.
                  Gdzie ewentualnie w Krakowie moglbym rozpoczac terapie dda, jesli znacie dobre miejsce, to prosze o wskazowki.

                  violka85
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 25

                    No ja mam 21 lat, nie wiem jak ty amelka?? Może byśmy jakoś razem poszły? W kupie ra¼niej :laugh: Z tym, że mnie nie zawsze pasuje bo podobno spotkania sa o 18,a ja na zmiany pracuję…

                    Anonim
                      Liczba postów: 20551

                      No Violko ja mam 22 🙂 Zobaczymy, moze ktos da znac o ktorej to jest dokladnie i czy rzeczywiscie wtedy. Mozemy sie umowic gdzies na Krupniczej, przed wejsciem czy cos 😉 Zastanowimy sie.
                      Pozdrawiam Cie!

                      dota
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 302

                        Lukasz, jezeli chodzi o terapie dda, to proponuje Ci wybrac sie na Batorego. to ulica odchodzaca od Karmelickiej, jest nawet taki przystanek tramwajowy. Wiec od karmelickiej idziesz prawieze do konca ulicy i po prawej jest owa przychodnia, ktora sie nazywa Dobra Nadzieja, o ile dobrze pamietam. na bramie wisi tablica.i jest domofon.trzeba pojsc do rejestracji sie zapisac. ewentualnie mozesz zadzwonic, zeby uzgodnic jakis termin. to jest nr: 12 6333531.

                        jest jeszcze jakis osrodek na Wielickiej, ale ja o nim nic nie wiem.
                        indywidualna terapie mozna rozpoczac w kazdym momencie. na grupowej w wiekszosci sa ludzie studiujacy.

                        a jezeli o krupnicza chodzi, to niewiele moge powiedziec. tak jak dziewczyny pisaly, to grupa samopomocowa, wiec raczej nie prowadzona przez zadnego terapeute. mysle, ze taka grupa jest dobra dla tych, ktorzy juz skonczyli terapie indywidualna i grupowa, ktorzy juz pozali nieco wlasne emocje i maja z nimi kontakt.

                        . koniecznie wybierz sie do ktorejs z poradni!!
                        ja mialam strasznego cykora przed pierwszym spotkaniem, ale przezylam!! a teraz jest tak, ze raz nie moge sie doczekac kolejnego spotkania z terapeutka, a raz tak, ze z wielkim oporem staje w drzwiach gabinetu.

                        zycze wiec powodzenia!!
                        :laugh:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 22)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.