Witamy Fora Szukam Ciebie Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      kurcze, niby chcę (myślałam już o Batorego), ale nie mogę się odważyć. boję się rozdrapywania ran. na pewno będę ryczeć i jakoś mi wstyd.

      dota
      Uczestnik
        Liczba postów: 302

        Amelka, idz koniecznie!! nic nie szkodzi, ze bedziesz plakac. łzy oczyszczaja. ja prawie na kazdym spotkaniu placze-raz mniej, raz wiecej. a wszystkie te terapeutki sa juz przyzwyczajone do łez, takze ich wcale nie zszokujesz.

        Wez swoje życie we własne ręce, nie pozwol, aby chora przeszlosc wplywala na Twoja terażniejszosc i przyszlosc!!
        zobaczysz. bedzie dobrze!! choc moze nie od razu.

        odwagi i powodzenia zycze :rolleyes:

        Anonim
          Liczba postów: 20551

          Dzięki Dota! No muszę się odważyć, cholera jasna. Wiem, że to niby normalne, że się wyję, ale ja całe życie zaciskałam zęby, więc teraz jak płaczę to czuję się jak… no nie wiem, idiotka. Mam nadzieję, że już niedługo się będę mogła pochwalić wykonanym telefonem. No.

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Cześć wszystkim!
            Z tego co ja wiem to terapia na Wielickiej jest dużo mocniejsza i bardziej efektywna niż ta na Batorego. Na Wielickiej jest doświadczony personel a na Batorego panie zaraz po studiach :-/
            A jeśli chodzi o grupę na krupniczej to zależy kto prowadzi takie spotkanie. Czasem jest fajnie a czasem bez sensu… Byłam, widziałam.

            Pozdrawiam DDA i znajomych! 😛

            dota
            Uczestnik
              Liczba postów: 302

              to wcale nie prawda, ze na Batorego sa same panie swiezo po studiach, moze tak bylo jak osrodek ruszal, ale teraz owe juz nie pierwszej swiezosci absolwentki zdobyly troche doswiadczenia. a prawda jest taka, ze pczasami terapeuta bez doswiadczenia moze wiecej zdzialac niz ten z bagazem doswiadczen, wiec nie nalezy w ten sposob oceniac. Najlepiej jest poprobowac to tu, to tam i wtedy podjac decyzje.
              Ja wprawdzie na Wielickiej nie bylam, a chodze na terapie na Batorego, ale nie mam zamiaru mowic ¼le ani o jednym osrodku, ani wychwalac drugi. Powiem po prostu, ze ja jestem zadowolona, ze trafilam tutaj.

              a do kazdego wachajacego sie czy udac sie na terapie, mowie: idzcie czym predzej!! im wczesniej sie za siebie wezmiecie, tym szybciej zobaczycie rezultaty. oczywiscie, zmiany nie nastepuja z dnia na dzien, ale trzeba, cholera!, cos ze soba robic. nawet jezeli sprawia to cierpienie. bo czy nie wiekszym cierpieniem byloby pozostawienie wszystkiego nietknietym? przeszlosc wraca i za kazdym razem zadaje bol-raz mniejszy, raz wiekszy.dzis na przyklad po wczorajszej terapii grupowej mialam straszny koszmar, sceny zywcem wyjete z mojej przeszlosci. ale taka jest cena nadzieji, że kiedys w koncu znajed [color=#FF6600]pokoj[/color] i [color=#FF6600]szczescie[/color]. Ja w to wierze. a najgorsza rzecza jest czekanie z zalozonymi rekami az cos samo sie wydzarzy. trzeba pomoc swojemu losowi. zawalczyc o swoja dobra przyszlosc!!

              prosze, dla siebie to zrobcie i szybciutko zgloscie sie na terapie!! gdziekolwiek. odwagi!!! wiem, ze najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale to od niego wszystko zalezy.

              pozrdawionka gorace dla wszystkich tych, co sie wachaja. chcialabym wam dodac odrobine pewnosci siebie, ale nie wiem jak tak na pismie. zobaczycie, bedzie dobrze!! kiedys w koncu musi byc…

              magda21
              Uczestnik
                Liczba postów: 19

                Witajcie 🙂 w Krakowie jest świetny ośrodek, znajduje się na ulicy Bonarka , tj przy rondzie matecznego, niedaleko Mc Donalds. Jest tam rewelacyjny terapeuta, wprost niesamowity, jego terapia to nie terapia tradycyjna, dość niekonwencjonalnie prowadzi terapie. Nie zeby jakos dziwnie, ale daje z siebie naprawde wszystko! Uwazam ze jest wysokiej klasy specjalistą. Nazywa się Jan Szymula… chcecie numer do tej poradni? piszcie na gg 6182075

                ja mieszkam w Bielsku Białaej około 100 km od Krakowa, dojezdzalam tam bardzo długi czas. Dzięki Panu Janowi , wreszcie czuje sie szczęścilwa i zaczynam zyć na nowo.

                Dziekuję Panie Janku :):woohoo:

                magda21
                Uczestnik
                  Liczba postów: 19

                  Witajcie 🙂 w Krakowie jest świetny ośrodek, znajduje się na ulicy Bonarka , tj przy rondzie matecznego, niedaleko Mc Donalds. Jest tam rewelacyjny terapeuta, wprost niesamowity, jego terapia to nie terapia tradycyjna, dość niekonwencjonalnie prowadzi terapie. Nie zeby jakos dziwnie, ale daje z siebie naprawde wszystko! Uwazam ze jest wysokiej klasy specjalistą. Nazywa się Jan Szymula… chcecie numer do tej poradni? piszcie na gg 6182075

                  ja mieszkam w Bielsku Białaej około 100 km od Krakowa, dojezdzalam tam bardzo długi czas. Dzięki Panu Janowi , wreszcie czuje sie szczęścilwa i zaczynam zyć na nowo.

                  Dziekuję Panie Janku :):woohoo:

                  maruda
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 48

                    Ja też dojeżdzam do Krakowa – i jak na razie nie załuję.

                    Dzwoniłam na Batorego
                    STOWARZYSZENIE "DOBREJ NADZIEI"
                    ul. Batorego 5, 31-135 Kraków REJESTRACJA NZOZ: (012)633 35 31
                    kom: 606 220 148

                    – nie było już wolnych miejsc –
                    i dali mi namiary na RADOMSKA:)

                    dla chętnych:

                    NZOZ Poradnia Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia
                    ul. Radomska 36
                    tel. (012) 418 18 52

                    Katarzynka21
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 808

                      Wielicka 76, Tel: 12 425 57 47. Ja wyszlam spod skrzydel Wielickiej-bardzo zadowolona. Strasznie goraco polecam terapeutke Agnieszke Litwe-mimo, ze to nie ona byla moja terapeutka na spotkanich indywidualnych. Mialam z nia grupy wyjazdowe. Bardzo doswiadczona i madra kobieta, a do tego sympatyczna i bardzo dobrze sie wszyscy przy niej czuja. Swietny Specjalista. Ja mialam terapie indywidualna u Rajmunda Janowskiego, tez bardzo polecam, ale raczej dla Panow, bo jak sama sie przekonalam kazda z nas ma jakies pocharatanie swojej kobiecosci i wydaje mi sie, ze przy kobiecie latwiej sie pracuje. Ponadto Wielicka oferuje terapie rodzinne po zakonczeniu terapii indywidualnej i na takiej wlasnie terapii mozna podreperowac swoj zwiazek, ktory czesto jest mocno sponiewierany. Goraca zachecam do jakielkolwiek terapii czy na Wielickiej, czy Batorego czy inne jesli tylko ma to przyniesc dobry skutek. Pozdrawiam

                      sarenka
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2

                        Witam…
                        Jestem tu nowa.
                        Nie wiem jak to będzie ale dzisiaj mam spotkanie w poradni na ul.Wielickiej.Pierwsze.
                        Boję się…

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 22)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.