Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD MIŁOŚĆ

Przeglądasz 10 wpisów - od 131 do 140 (z 146)
  • Autor
    Wpisy
  • Panama
    Uczestnik
      Liczba postów: 3986

      A przez żołądek to można z humorem 😛 Prawdziwe poświęcenie :laugh:

      [img]http://www.demoty.biz.pl/wp-content/uploads/2012/02/demotywator-milosc-2881.jpg [/img]

      Edytowany przez: panama, w: 2013/04/09 14:50

      Eugenia
      Uczestnik
        Liczba postów: 7086

        Buczka, to jakiś opis idealny:) tyle, że kłótnie idealizujesz moim zdaniem, bo wszystko zalezy nawet od usposobienia ludzi, sama znam kochające się od lat małżeństwa, w których jest wiele różnych sporów i oni się godzą jak najbardziej, ale u jednych jest nawet wyścig focha nad fochami, który potrafi trwać do kilku dni i co ciekawe nie wiadomo kto jest w tym lepszy czy jedna ze stron, która jest niezwykle choleryczna i ciagle trajkocze czy druga strona, która jest bardziej introwertyczna. Akurat w fochu z nieodzywaniem się nie wiadomo kto jest lepszy:D ale to akurat zupełnie u tych osób jest nieszkodliwe, bo trwa ponad 30 lat i zwyczajnie taka jest dynamika tej relacji:) Jakoś tak zauwazyłam są dwa skrajne podejścia w tej kwestii: albo ciągłe wzniecanie kłótni o nic-charakterystyczne dla dda, bo przecież jest źle jeśli jest zbyt dobrze:D albo unikanie naturalnych sprzeczek, na zasadzie przeciwieństwa, ale na siłę jakby, to też jest nienaturalne. Myślę, że najważniejsze to chcieć tego samego i być w tym konsekwentnym bez względu na to co wyprawiają emocje. Kiedyś spytałam takiego moim zdaniem naprawdę kochającego się małżeństwa z wieloletnim stażem, u których jest iskra po ponad trzydziestu latach, co jest najważniejsze, a oni mi na to: przyjaźń:)

        Edytowany przez: Felicja, w: 2013/04/09 22:50

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706

          Panama zapisz:
          „A przez żołądek to można z humorem 😛 Prawdziwe poświęcenie :laugh:

          [img]http://www.demoty.biz.pl/wp-content/uploads/2012/02/demotywator-milosc-2881.jpg [/img]<br><br>Edytowany przez: panama, w: 2013/04/09 14:50”
          Miłość to poświęcenie się dla drugiej osoby. Trzeba mieć granice i nie dać się zjeść 🙂
          Bo my przestaniemy być, a druga osoba będzie tym żyła.:lol:

          Edytowany przez: Piotreq, w: 2013/04/10 07:14

          buczka
          Uczestnik
            Liczba postów: 196

            Heeejka,

            Felicja – mysle ze podejscie do klotni jest bardzo indywidualna sprawa, dlatego sadze ze nie tyle idealizuje co przedstawiam jak to jest u nas a jesli wynika z tego ze jest idealnie no to coz.. let it be ;))) U nas po prostu bardzo rzadko maja one miejsce – pewnie dlatego, ze jestesmy oboje spokojnymi ludzmi. Mimo ze jestem dda nie prezentuje zadnej z tych 2 postaw bo ani sie nie kloce na noże ani nie unikam wymiany zdan.
            ehhhh milosc….tyle sie czlowiek musi naszukac zeby ja znalesc ba i tak super jak sie uda, jak jest odwzajemniona i jak trwa baaardzo dlugo….

            :* pozdrowionka

            Eliot
            Uczestnik
              Liczba postów: 52

              "Z miłością rzecz ma się tak jak ze słońcem.
              Kto ma słońce, temu może dużo jeszcze brakować.
              Kto słońca nie ma, temu brakuje wszystkiego."
              Phil Bosmans

              "W dniu, w którym przestaniesz płonąć miłością,
              umrze z zimna wielu ludzi"
              Francois Mauriac

              Eugenia
              Uczestnik
                Liczba postów: 7086

                A św. Jan od Krzyża powiedział, że na końcu świata będziemy sądzeni z miłości:)

                (czy jakoś tak:S z głowy jadę to nie wiem czy cytat jest dosłowny)

                Panama
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3986

                  Wiele w tym wątku bardzo fajnych wypowiedzi, obok żartobliwych, jak zwykle 🙂
                  Uczuciem też bym nie nazwała.

                  Anonim
                    Liczba postów: 869

                    mój przystojniak dał mi dziś kosza, ale w zasadzie to jak na razie nie wierzę w miłość 🙁

                    Hella
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 5658

                      pff takim mamoniem to sie nie przejmuj, jak byl na tyle glupi, ze nie zorientowal sie co traci, to tym bardziej nie byl wart zachodu:evil:

                      Anonim
                        Liczba postów: 869

                        Hella zapisz:
                        „pff takim mamoniem to sie nie przejmuj, jak byl na tyle glupi, ze nie zorientowal sie co traci, to tym bardziej nie byl wart zachodu:evil:”

                        może i tak, że w blasku mojej zajebistości to się może koleś poopalac…
                        A tak na prawdę, to pracuję nad sobą i obserwuję innych ludzi i czerpię z tego dużo, nawet od tego mamonia 😉

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 131 do 140 (z 146)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.