Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD MIŁOŚĆ

Przeglądasz 6 wpisów - od 141 do 146 (z 146)
  • Autor
    Wpisy
  • Hella
    Uczestnik
      Liczba postów: 5658

      Ja sadze, ze poprostu wystraszyl sie tej zajebistosciB) bo to mamon byl a nie mężczyzna;)

      Osobiscie uwazam, a nawet jestem pewna, ze z kazdego wydarzenia, nawet najbardziej bolesnego, mozemy wyniesc lekcje na przyszlosc, czegos sie nauczyc.
      Jest takie japonskie przyslowie, z ktorym sie identyfikuje- Nawet jak upadasz, nigdy nie wstawaj z pustymi rekami:)

      I tego sie trzymajmy;)

      Anonim
        Liczba postów: 869

        fajne to przysłowie, dobre 🙂
        Moje doświadczenie z facetami jest prawie żadne, więc wszystko się przyda. He he:silly:

        Panama
        Uczestnik
          Liczba postów: 3986

          :laugh: :laugh: :laugh:

          Widać, że kobiety zdominowały to forum, już w czterech wątkach rajda się o relacjach damsko-męskch :woohoo:

          Hella
          Uczestnik
            Liczba postów: 5658

            a czy ktos panom broni wlaczenia sie do dyskusji. Osoboscie nie mam nic przeciwko temu, a nawet wrecz przeciwnie 🙂

            Mielikki
            Uczestnik
              Liczba postów: 16

              Jest tu ktoś, kto chciałby pogadać ze mną na PW na wiadomy temat? 🙁

              kosmita987
              Uczestnik
                Liczba postów: 244

                Nie wiedziałem, czym jest miłość, dopóki nie zacząłem trochę czytać różnych rzeczy o emocjach. Korzystając z definicji nienawiści (że jest to bardzo silna niechęć do drugiej osoby i pragnienie by spotkało ją coś złego) i założenia, że miłość jest przeciwieństwem nienawiści, przypuszczam, że kochać drugą osobę to znaczy pragnąć spędzić z nią życie i pragnąć szczęścia tej osoby.

                Edytowany przez: kosmita987, w: 2014/10/15 00:51

              Przeglądasz 6 wpisów - od 141 do 146 (z 146)
              • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.