Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Moje DDA

Przeglądasz 10 wpisów - od 191 do 200 (z 313)
  • Autor
    Wpisy
  • Hella
    Uczestnik
      Liczba postów: 5658

      p83 zapisz:
      EndGame zapisz:
      mase zapisz:
      „No, Hella dobrze gada z tym podejściem 🙂
      Wrzuć na luz i po prostu korzystaj z tego co Ci inni oferują. To nie jest tak, że zmiany są zauważalne z sesji na sesję (z tygodnia na tydzień rozwiązany jest kolejny problem), ale cały czas coś nam się w głowie mieli. Nawet tego nie widzimy. I nagle przychodzi moment, że jesteśmy o krok wyżej. Ale w życiu nikt Ci tego w czasie nie umiejscowi :)”
      Ja czuję potrzebę wiedzy "że jest już dobrze" głównie po to by już nigdy nie krzywdzić żadnej kobiety. Ryzyko krzywdy kolejnej osoby mnie przeraża. Gdybym tego nie czuł, to dawno byłbym wyluzowany.”

      To jeszcze trochę pracy przed Tobą 😛 Bo nadal chcesz, żeby komuś było dobrze ?! To jest temat rzeka, tak jak jedna taka 😛 na forum kiedyś napisała że nie będzie zdradzać jak przebiega terapia… to głównym efektem na pewno nie będzie, że nie będziesz krzywdził żadnej kobiety… Będzie to efekt poboczny… ale wg mnie nie główny :)”

      No widzisz P jedna taka Ci nie powiedziala, ale Ty pieknie sam do tego jak i co doszedles;) Sadze, ze o to jej chodzilo;) 😛

      p83
      Uczestnik
        Liczba postów: 2114

        Hella zapisz:
        p83 zapisz:
        EndGame zapisz:
        mase zapisz:
        „No, Hella dobrze gada z tym podejściem 🙂
        Wrzuć na luz i po prostu korzystaj z tego co Ci inni oferują. To nie jest tak, że zmiany są zauważalne z sesji na sesję (z tygodnia na tydzień rozwiązany jest kolejny problem), ale cały czas coś nam się w głowie mieli. Nawet tego nie widzimy. I nagle przychodzi moment, że jesteśmy o krok wyżej. Ale w życiu nikt Ci tego w czasie nie umiejscowi :)”
        Ja czuję potrzebę wiedzy "że jest już dobrze" głównie po to by już nigdy nie krzywdzić żadnej kobiety. Ryzyko krzywdy kolejnej osoby mnie przeraża. Gdybym tego nie czuł, to dawno byłbym wyluzowany.”

        To jeszcze trochę pracy przed Tobą 😛 Bo nadal chcesz, żeby komuś było dobrze ?! To jest temat rzeka, tak jak jedna taka 😛 na forum kiedyś napisała że nie będzie zdradzać jak przebiega terapia… to głównym efektem na pewno nie będzie, że nie będziesz krzywdził żadnej kobiety… Będzie to efekt poboczny… ale wg mnie nie główny :)”

        No widzisz P jedna taka Ci nie powiedziala, ale Ty pieknie sam do tego jak i co doszedles;) Sadze, ze o to jej chodzilo;) :P”

        Tak po raz drugi na forum – wielkie dzięki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

        EndGame
        Uczestnik
          Liczba postów: 265

          Ja przede wszystkim patrzę na siebie. Efektem głównym terapii jaki widzę przed sobą jestem ja sam, bardziej świadomy i lepiej wyposażony w narzędzia do obezwładniania DDA. Wiadomo, że gdy uda mi się poprawić siebie to poniekąd przy okazji stanę się też normalniejszy dla innych. Terapię robię tylko i wyłącznie dla siebie i z myślą o własnym szczęściu w przyszłości.

          Moje przemyślenia na temat tego czy jestem już gotowy na związek czy nie i czy będę kogoś krzywdził czy nie są czysto teoretyczne i nie dotyczą żadnej konkretniej osoby. Po prostu czuję mocno na sobie to co zrobiłem moim poprzednim dziewczynom. Nie jestem z tego zadowolony.

          p83
          Uczestnik
            Liczba postów: 2114

            EndGame zapisz:
            „Ja przede wszystkim patrzę na siebie. Efektem głównym terapii jaki widzę przed sobą jestem ja sam, bardziej świadomy i lepiej wyposażony w narzędzia do obezwładniania DDA. Wiadomo, że gdy uda mi się poprawić siebie to poniekąd przy okazji stanę się też normalniejszy dla innych. Terapię robię tylko i wyłącznie dla siebie i z myślą o własnym szczęściu w przyszłości.

            Moje przemyślenia na temat tego czy jestem już gotowy na związek czy nie i czy będę kogoś krzywdził czy nie są czysto teoretyczne i nie dotyczą żadnej konkretniej osoby. Po prostu czuję mocno na sobie to co zrobiłem moim poprzednim dziewczynom. Nie jestem z tego zadowolony.”

            Zrobiłeś… nie cofniesz czasu… Robisz tak, żeby w przyszłości nie popełniać błędów… Super 🙂

            Anonim
              Liczba postów: 869

              p83 zapisz:
              EndGame zapisz:
              „Ja przede wszystkim patrzę na siebie. Efektem głównym terapii jaki widzę przed sobą jestem ja sam, bardziej świadomy i lepiej wyposażony w narzędzia do obezwładniania DDA. Wiadomo, że gdy uda mi się poprawić siebie to poniekąd przy okazji stanę się też normalniejszy dla innych. Terapię robię tylko i wyłącznie dla siebie i z myślą o własnym szczęściu w przyszłości.

              Moje przemyślenia na temat tego czy jestem już gotowy na związek czy nie i czy będę kogoś krzywdził czy nie są czysto teoretyczne i nie dotyczą żadnej konkretniej osoby. Po prostu czuję mocno na sobie to co zrobiłem moim poprzednim dziewczynom. Nie jestem z tego zadowolony.”

              Zrobiłeś… nie cofniesz czasu… Robisz tak, żeby w przyszłości nie popełniać błędów… Super :)”

              EndGame, ja też byłam niezłe "ziółko" wobec ludzi, zwłaszcza facetów…
              Jeśli nie popełniasz błędów, to znaczy, że nic nie robisz…

              popo14
              Uczestnik
                Liczba postów: 314

                Terapia zawsze pomaga. Z doświadczenia wiem, że wówczas stałem się bardziej samoświadomy. Wiadomo, że ejst to proces.
                Dobrze, że widzisz swoje poprzednie złe zachowania i chcesz to zmienić. Miałem podobnie. Terapia i grupa otworzyły mi oczy
                i teraz już wiem jakich wyborów dokonywać. EndGame – powodzenia 🙂

                Katola
                Uczestnik
                  Liczba postów: 185

                  EndGame – dopiero teraz udało mi się przeczytać co u Ciebie. Normalnie idziesz jak strzała. Zyczę Ci wszystkiego co najlepsze! Twoja walka o samego siebie jest imponująca! I te pokłady energii :cheer:

                  Pozwól że Cię uścisnę wirtualnie – naprawdę dobra robota! 🙂 🙂 🙂

                  GRATULUJĘ! 🙂

                  EndGame
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 265

                    Dziękuję za wsparcie. Dla Ciebie to samo 🙂 mam nadzieję, że u Ciebie też dobrze.

                    Ja dziś bardzo mocno walczę ze sobą… robię wszystko by nie wyznać mojej ex mojego uczucia do niej. Tłumię w zarodku i blokuję wszystkie plany działań na ten dzień, a jest ich sporo…

                    Ciężko jest, kryzysowy dzień.

                    Katola
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 185

                      EndGame jak przetrwałeś kryzys?

                      Dzięki, że pytasz – u mnie raz tak a raz siak. Dzisiaj akurat kryzys.

                      Katola
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 185

                        EndGame jak przetrwałeś kryzys?

                        Dzięki, że pytasz – u mnie raz tak a raz siak. Dzisiaj akurat kryzys.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 191 do 200 (z 313)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.