Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Pomóżcie

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • pompejusz
    Uczestnik
      Liczba postów: 13243

      agniecha91 zapisz:
      „Właśnie… chyba zaczyna do mnie docierać że ta terapia to podstawa… siedze i rycze jak bóbr..
      Pompejusz ja jestem w stanie nie podać mu jeść, już nieraz tak robiłam, gorzej z mamą bo ona mimo wszystko bardzo go kocha no i wiadomo..
      Nawet nie wiecie ile dla mnie znaczą te Wasze słowa otuchy..
      A o odwyku to nie ma nawet co gadać, on by mnie chyba zabił jakbym wspomniała o tym.. przecież on nie jest żadnym alkoholikiem- wg niego”

      no właśnie!!a trzeźwienie zaczyna się właśnie od świadomości problemu i pogodzeniu się z tym że nie ma się nad alkoholem żadnej władzy…może kiedyś Twój ojciec to zrozumie…Tego życzę jemu, Tobie i Twojej mamie:)

      ewelka1982
      Uczestnik
        Liczba postów: 4746

        Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja mame.Byc moze bedzie tak,ze gdy Twoja mama zobaczy zmiane w podejsciu do taty,sama zechce isc po pomoc

        Eugenia
        Uczestnik
          Liczba postów: 7086

          Po pomoc można iść bez względu na to, czy ktoś inny się zmienia czy nie:) Akurat mam troszkę inny przykład, ale pamietam, że jak 10 lat temu wylądowałam u psychologa, to nie patrzyłam na to czy ojciec przestał pić, czy mama poszła po pomoc, czy ktokolwiek inny z rodziny-sama poszłam dla siebie:) Kompletnie mnie inni nie interesowali i wiem, że można, ale też przestałam się przejmowac tym, czy ktokolwiek z rodziny pójdzie po pomoc, bo wiedziałam, że nie mam na to wpływu.

          KungFuPowietrze
          Uczestnik
            Liczba postów: 152

            Zamknij się.

            skrzat
            Uczestnik
              Liczba postów: 611

              wydaje mi się, ze ktoś tu z przemocą wlazł i przeszkadza….
              jakiś maż albo ojciec…. pod wpływem na pewno, bo słownictwo typowo po spożyciu…. a to znaczy, ze jeśli wyjąć wulgaryzmy … to nic nie powiedział…. a szkoda….

              A w temacie…. szukaj pomocy dla siebie i nie oglądaj sie za kimś pijacym, nawet jeśli to osoba bardzo bliska…. bo wazniejsze w leczeniu z uzależnienia jest "nie przeszkadzać" niż "pomagać"….
              Z lewej strony masz zakładki , w jednej z nich – BAZA SPOTKAŃ DDA – znajdziesz w realu miejsca, gdzie możesz iść i bezpłatnie dostać wsparcie i podpowiedzi, a nawet ktos moze patrząc ci w oczy , powie, że jesteś na dobrej drodze i ze dobrze robisz, że jesteś WIELKA albo , że warto….

              Masz prawo zadbać o siebie.
              To z sobą będziesz do ostatniego oddechu, więc zadbaj o dobre relacje z sobą 🙂

              KungFuPowietrze
              Uczestnik
                Liczba postów: 152

                Głupi jesteś.

                asiulkaa89
                Uczestnik
                  Liczba postów: 12

                  Dzień dobry
                  Jestem studentką, obecnie prowadzę badania do swojej pracy magisterskiej na temat kształtowania aspiracji u osób doświadczających przemocy domowej. Moja prośba dotyczy wypełnienia krótkiej ankiety na ten temat, zajmie to jedynie małą chwilkę. Jeśli ktoś zechce mi pomóc, proszę o kontakt, podaję maila: mmala89@onet.pl
                  będę ogromnie wdzięczna 🙂

                  skrzat
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 611

                    jestem "GLUPI" ????
                    A to dobre 🙂 🙂 🙂
                    Dawno sie tak nie uśmiałam 🙂 🙂 🙂

                    mambaolee81
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 123

                      ooo nie Kung fu Powietrze wrocil, i zabrudza znow powietrze swym stechlym oddechem

                      Bandziorek
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 518

                        ignoruj, ignoruj, ignoruj. W końcu się znudzi.

                        a jak nie pomoże zastosuj taktykę Bugsa na Elmera 😉

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 20)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.