Witamy Fora Znalezione w sieci Radykalne Wybaczanie

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 20)
 • Autor
  Wpisy
 • zbigniewcichon
  Uczestnik
   Liczba postów: 89

   Witajcie

   Podaję link do stron które mi pomagają w obecnym etapie życia a chodzi o wybaczanie które uważam za jedną z podstawowych rzeczy potrzebnych aby zmienić swoje życie

   http://radykalnewybaczanie.com.pl/

   Pozdrawiam

   Edytowany przez: zbigniewcichon, w: 2008/04/22 21:53

   janusz96
   Uczestnik
    Liczba postów: 572

    Jesteście szkodliwymi "magikami" ….. Nawet nie masz pojęcia gdzie włazłeś…. Dla DDA wybaczenie nie jest potrzebne ….a nawet jest szkodliwe. Mam wybaczyć , aby aby znowu dostać się w łapy moim katom ?? Nie możliwość wybaczenia to sfera zranionego całego szeregu uczuć …… tutaj nie ma PSTRYK ….i już po wszystkim … to jest dość długi proces terapeutyczny… zmian w sferze wewnętrznej …sferze uczuć i emocji..A wy jesteście naciągaczami , bo 950 zl za >indiańską ceremonie wybaczania< i za postawienie tarota , uważam za wygórowaną i nieetyczną sume …. Tym bardziej , że żerujecie na ludziach chorych . ….A tak poza nawiesem … to chciałem wspomnieć , że indianie nikomu nie wybaczali….. szczególnie oszustom i naciągaczom !

    zbigniewcichon
    Uczestnik
     Liczba postów: 89

     Wiesz przykro czytać taki post 🙁 to co podaje nie jest reklamą jestem też DDA przeczytaj uważnie to co napisałem : "Podaję link do stron które mi pomagają w obecnym etapie życia a chodzi o wybaczanie które uważam za jedną z podstawowych rzeczy potrzebnych aby zmienić swoje życie"

     do niczego nikogo nie zmuszam dzielę się tym co Ja robię a to jest tylko jeden z elementów zdrowienia. Według mnie Twój post świadczy o tym że jeszcze dużo pracy przed Tobą ale to Twoje życie. Każdu idzie swoją drogą. Niech uzdrawiająca moć Miłości gości w Twym życiu.

     janusz96
     Uczestnik
      Liczba postów: 572

      …i manipulant jescze jesteś …. Jak to nie reklama ! ….pojawiasz się z nikąd ….i wklejasz link do komercyjnej strony …. i manipulujesz słowami o "zmuszaniu"….. i przestań tutaj robić wklejki . I nie współczuj mi , bo to też element manipulacji …. I nie podpieraj się w tym wszyskim tożsamością DDA . A jak chcesz się dowiedzić , co jescze myślę o takich hopsztaplerach ….to spróbuj odpisać 🙂

      zbigniewcichon
      Uczestnik
       Liczba postów: 89

       A niby skąd się miałem pojawić ? Z kapelusza ? Twoja sprawa co piszesz Twój punkt widzenia, skoro "lubisz" oceniać innych krytykować to Twoja sprawa. Bóg z Tobą (jak kolwiek byś Go pojmował)

       janusz96
       Uczestnik
        Liczba postów: 572

        Teraz Bogiem się jeszcze podpierasz :ohmy: …..zupełnie jak moja Mocherowa Teściowa. 😉 Proponuję ci terapię dot . manipulacji . Z indianami doj sobie na razie spokój . Ja miałem już wami styczność …… zachowujecie się jak zahipnotyzowani . Nie przemawiają do was żadne racjonalne argumenty . Pamiętaj , ze hipnoza po pewnym czasie puszcza……

        zbigniewcichon
        Uczestnik
         Liczba postów: 89

         Hm miałem nic nie odpisywać ale co tam. Nie znasz Mnie wcale a oskarżasz krytykujesz.
         Piszesz wy itp. uważasz się za jakiś autorytet który wie co jest najlepsze dla DDA ? Trochę skromności mój panie i pokory by się przydało i wiedzy choćby na temat IP. No i czytania ze zrozumieniem bo mieszasz jakąś hipnozę z indianami podajesz jakieś absurdalne cenny itp.

         Z całą mocą podkreślam że dzielę się tym co Ja robię i co działa w Moim życiu nie znaczy że ma to działać u kogoś. Nie uważam się za jakiegoś wszechwiedzącego guru dzielę się tym co ja robię i co działa u Mnie !!!

         p.s. podważasz ide BOGA (boskiej mocy)? Jeśli tak to bardzo Ci współczuję.

         janusz96
         Uczestnik
          Liczba postów: 572

          Ja podważam idee Boga ? Gdzie ? ….. Zwykły manipulant i naciągacz jesteś ! A po co teraz wklejasz link do strony pt . Jak zarobić dużo pieniędzy ???? Chodzisz po domach ze swoją ofertą ? To zapukaj do moich drzwi ….. może jak dostaniesz kopniaka w dupe i wylądujesz pod schodami , to może zrozumiesz , że pora wziąść się za uczciwą pracę . Spadaj stąd . I zadaj sobie pytanie >>>Czy jestem uczciwy wobec siebie i innych.

          zbigniewcichon
          Uczestnik
           Liczba postów: 89

           Oj chyba naprawdę z tobą źle. Masz jakieś przywidzenia chyba bo gdzie ten link o zarabianiu pieniędzy gdzie mówię o jakiejś ofercie ? Do tego groźby ? Wiesz że to jest karalne ?!!! Przemoc rodzi przemoc. No cóż sam sobie wystawiasz świadectwo swymi postami. Kłamstwa, krytyka, groźby, obrażanie. Nienawiść złość wrogość aż bije z twoich postów. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego. Poczytaj może biblie i nauki Chrystusa on swym oprawcom na krzyżu potrafił wybaczyć.

           Już więcej nie będę odpowiadał na twoje posty bo nie ma sensu niech Bóg(Bogini) ma Cię w opiece.

           _momo
           Uczestnik
            Liczba postów: 74

            Witam,
            Janusz co się z tobą dzieje????:pinch: :S :blink: :blink: :blink: :huh: a niech chłopak przebacza to jego ścieżka jeżeli mu to pomaga czemu nie i dlaczegóż to niby DDA nie ma prawa przebaczać?? jeżeli ktoś się czuje na siłach i jest to jego osobista decyzja, przez nikogo nie narzucona, jeśli wie ze dzięki temu poczuje się lepiej to jego indywidualna sprawa .Nie wypowiadaj się Januszu za innych i nie mieszaj Boga w sprawy twoich dysfunkcyjnych doświadczeń.Tak wiem akurat jestem na etapie czytania A.Miller(którą to kobietę potępiam!!!!!!!)ona tam pisze właśnie że DDA nie może przebaczać bo wpadnie ponownie w sidła swoich katów i że podobno każdy terapeuta do tego zmusza co za BEZSENS!!!! Człowiek ma wolna wolę.Pamietaj o tym.I nie atakuj człowieka za to że napisał że przebacza bo jemu to pomaga bo ta a ta stronka mu pomaga.Grunt żeby wyszedł na prostą chyba to się liczy no nie?
            Pozdrawiam

           Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 20)
           • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.