Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD

Przeglądasz 10 wpisów - od 41 do 50 (z 50)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 564

      Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich, własnie słucham cyganskiej muzyki uwielbiam te klimaty… uwielbiam tanczyc….

      duszekk
      Uczestnik
        Liczba postów: 357

        dziś życie jest piękne bo zdałam bardzo trudną poprawkę… i znajdę w sobie siłę na pare trudnych decyzji, choć nad sposobem, jak Scarlett O’Harra pomyślę jutro 🙂

        Anonim
          Liczba postów: 564

          życie jest piekne bo jestem optymistka………..bo mam dla kogo życ………..bo poznałam tak miłych ludzi jak Wy………….i mogłabym jeszcze wymieniac długo…..dlaczego moje zycie teraz jest piekne….pozdrawiam aha przede mna terapia troszke sie boje ale bardzo to nie

          Estera Milewska
          Uczestnik
            Liczba postów: 542

            ….. bo jest ktoś kto mnie kocha mimo wszystko …. bo mam dla kogo żyć, choć on czasem rani….

            vesna
            Uczestnik
              Liczba postów: 10

              Zycie jest piękne bo….. Wiem o swojej chorobie spotkałam na swojej drodze wspaniałą kobietę która mi to uświadomiła:) i zaczynam prace nad sobą. Poza tym pada deszcz i pięknie dudni o parapet:) w ogóle zaczęłam wierzyć w siebie :):):):laugh: 😆 :silly:

              Netka
              Uczestnik
                Liczba postów: 512

                bo każdego dnia kiedy rano wstaję rozpoczynam nowy dzień … żyję … mogę cieszyć się smakami różnych potraw … dostrzegać piękno przyrody … widzieć uśmiech na twarzy małych bawiących się dzieci …to wszystko jest takie piękne

                Anonim
                  Liczba postów: 564

                  ZYCIE CUDEM JEST …………..

                  Netka
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 512

                    dokładnie! a ludzie mają tak mało czasu, żeby się tym nacieszyć i uświadomić … życzę każdemu żeby zawsze umiał dostrzegać piękne strony życia … sobie również 😉

                    wiesieken
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 66

                      Zycie jest piękne, bo my jesteśmy piękni, chociaż często nie potrafimy tego o sobie powiedzieć.:) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

                      Anonim
                        Liczba postów: 564

                        Kiedys to bylo tak bardzo fajnie na tym forum ….ale to bylo kiedyś …….

                        Fajnie sie gadało …..

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 41 do 50 (z 50)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.