Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD .?.

Przeglądasz 10 wpisów - od 521 do 530 (z 539)
  • Autor
    Wpisy
  • zarowka
    Uczestnik
      Liczba postów: 1844

      ahh sorry B)

      Panama
      Uczestnik
        Liczba postów: 3986

        Porsche zapisz:
        „ale ze co?
        tak koniec nagle? bez jaja
        moze felicji sie alkohol skonczyl – daj dziecko adres wujkowi to ci wysle 100 funtow – bedzie rozrywka na kilka dni”

        Takiej rozrywki po alkoholu mam po dziurki w nosie, na tej stronie to chyba żart nie na miejscu.

        zarowka
        Uczestnik
          Liczba postów: 1844

          to ty fela?

          agus
          Uczestnik
            Liczba postów: 3567

            Hellaaaa film superrr…:woohoo:

            Panama 🙂 na tej stronie różni są ludzie, z różnymi problemami, różne są zachowania… często tu jest tak jak w domuuu, z tą tylko róźnicą, że nie widzisz rozmówcy i wizualnie nie możesz określić czy jest nachlany czy nie… aleee często można to "wyczuć" po sposobie wypowiedzi…;) jeśli się kceee to można wiele się tu nauczyć…

            Pozdrawiam

            🙂

            zarowka
            Uczestnik
              Liczba postów: 1844

              cze agus, co tam?

              agus
              Uczestnik
                Liczba postów: 3567

                wsioooo w porjatkuuuu… zarobiona jestem po pracy dzisiaj… towar miałam…:)

                zarowka
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1844

                  nie wiem co znaczy towar mialam ale ok :cheer:

                  Eugenia
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7086

                    Panamo uważaj no to gdzie się wypowiadasz w jakiej sprawie i jakie osoby Ci odpowiadają, bo tak się sklada, ze jest tutaj grupka osób, które śpiewają zgodnym chórem jedną pieśń, a niestety ostro "fałszują" …;) Np celowo w wypowiedzi Aguś jest użyte słowo "nachalność" Aguś czyta z fusów i widzi nachalność tam gdzie jej nie ma, ale jak widzisz ona sama stawia się na pozycji porządkowego uświadamiającego każdego, ze na bank się myli jesli śmie myślec inaczej niż ona i kilka innych osób…;) Niestety trzeba to na forum przeczekać…;) Można po sposobie wypowiedzi niektórych osób świetnie wyczuć stronniczośc i przewrotność;)

                    (Panamo, tym nachalnym człowiekiem jestem oczywiście ja i nie śmiej przypadkiem uważac inaczej, dla swojego dobra lepiej nie próbuj widzieć po swojemu;) )

                    agus
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3567

                      uderz w stół a nożyce się odezwą…. Trafionaaaa…:P :woohoo: tuuu jest Twój problem, z któego zdajesz sobie sprawę…

                      gdzie tam jest napisane jest nachalny…. ?:blink: tam napisane jest NACHLANY CZYT. PIJANY….ojjj coraz gorzej z Tobą…:unsure:

                      Zapraszam użytkowników do obejrzenia następnego odcinka… dziś nie zagra w nim agus…:P 😛 😛 :woohoo:
                      :sick:

                      Gonzopl
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2160

                        Potem Fela jesteś wielce oburzona jak ci mówimy ,że przez ciebie nowe osoby odchodza z forum.
                        znowu piłaś?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 521 do 530 (z 539)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.