Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD .?.

Przeglądasz 9 wpisów - od 531 do 539 (z 539)
  • Autor
    Wpisy
  • Eugenia
    Uczestnik
      Liczba postów: 7086

      Aguś to, że ja zostałam wrobiona to pikuś, ale to ile jest małpek w tym cyrku jest dla mnie tak tragiczne, że aż zabawne, żal mi niektórych…………………:)

      Gonzo, a wiesz ile osób uciekło stąd w progu i odeszło wcale nie przez mnie?

      Ale za to wzbogaciły się inne fora DDA o naprawdę wartościowe osoby, które mogą coś wnieść
      …………………………………………………………………………………..

      lukaszw
      Uczestnik
        Liczba postów: 249

        Gonzopl zapisz:
        „Potem Fela jesteś wielce oburzona jak ci mówimy ,że przez ciebie nowe osoby odchodza z forum.
        znowu piłaś?”
        Mnie z kolei to wrecz bardziej bawi niz oburza jak czytam takie absurdy.
        Jak Felicja moze miec wplyw na czyjes decyzje. Ja takich zdolnosci nie mam, aby kierowac czyims zyciem. A Ty Gonzopl potrafisz? Troche mi to zalatuje pijanym mysleniem…"przez ciebie musialem sie napic" . I to pytanie na koniec , a co mi do tego tak naprawde, nie moj problem. Pozdrawiam

        Gonzopl
        Uczestnik
          Liczba postów: 2160

          Lukaszu,znowu czegoś chcesz ode mnie? przydarza ci się to co kilka dni…
          znowu zaczepki szukasz? Znowu wyładowujesz swoje chore emocje.
          Ponoc miałeś sie trzymać ode mnie z daleka…. ja ci też już cos napisalem.
          Przykro ci, ze nie zwracam na ciebie uwagi? Mam partnerki i partnerów do rozmów.

          jaki felicja ma wpływ na kogoś? Myslenie nie boli Lukaszu, spróbuj.
          Otóż ludzie omijają knajpy, gdzie biją.

          Zyczę ci Lukaszu spokojnego wieczoru. I akceptacji siebie i innych ludzi

          Franczeska
          Uczestnik
            Liczba postów: 387

            Telimena zapisz:
            Franczeska zapisz:
            „no dobra, no to jeszcze raz odpowiem na to samo pytanie. Ja byłam i czytałam i nie widziałam powodów do wzburzenia, pretensji, wytoczenia wszelkich dział.”

            … A wy co? Jesteście w stanie jej zafundować tylko coś czego pewnie sami doświadczaliście w domu, umniejszanie jej uczuć, ich wypieranie, robienie z niej wariatki. Czyż to nie znajome? Dokładnie w ten sposób zachowywała się moja rodzina, kiedy tatus po kolejnej jeździe przynosił wszystkim prezenty i wszyscy od razu wspaniałomyślnie zapominali, bo przecież przeprosił. A ona jest przewrażliwioną kretynką idiotką ………….(miejsce na dopisanie właściwych epitetów). Normalnie zachowania 100% wypierającej rodziny z problemem, o którym nikt nie chce pamięteć, rodziny z czarną owcą na którą łatwo zwalić winę za wszystko, o której uczuciach nie warto pamiętać. Po prostu zajebiście.”

            [color=#800080]jaka trafna fantazja terapeutyczna!! [/color]

            Zapytana, odpowiedziałam na pytanie, oczywiście to jest moja ocena sytuacji, której nie zmieniłam. Tak to widzę i widziałam od początku.
            I zostańmy przy tym, że to z jakiego domu wyszliśmy nas nie tłumaczy, używajmy rozumu i wyciągajmy wnioski.

            lukaszw
            Uczestnik
              Liczba postów: 249

              Dzieki za odpowiedz…. wyczerpujaca… zreszta jak jej autor. A kiedy pisze i czy pisze to juz moja decycja i niekoniecznie masz na nia wplyw delikatnie mowiac. Pozdrawiam i milego …warczenia

              Gonzopl
              Uczestnik
                Liczba postów: 2160

                Lukaszu, myślę, że jesteś smutnym samotnym człowiekiem.
                I w dodatku oszukującym samego siebie.
                Wchodzisz, zaczepiasz, obrażasz mnie i po raz n-ty zarzucasz to mnie.
                Przykro na ciebie patrzeć. smutne to twoje zycie.

                Gonzopl
                Uczestnik
                  Liczba postów: 2160

                  Piękne masz motto w stopce Lukaszu.
                  Tylko co z tego?
                  Masz przyjaciela? Nie masz…

                  Swiat podły, ludzie wstrętni, Gonzo zaczepia…
                  Nic tylko się uchlać…

                  lukaszw
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 249

                    Twoje myslenie …to Juz Twoj problem
                    …czesto gdy Pan Bog chce kogos ukarac…to mu rozum odbiera… czasami razem z sumieniem. Bog zaplac za dobre slowo … i zaplacz

                    Edytowany przez: lukaszw, w: 2012/11/14 23:01

                    Eugenia
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 7086

                      Gonzopl zapisz:
                      „Piękne masz motto w stopce Lukaszu.
                      Tylko co z tego?
                      Masz przyjaciela? Nie masz…

                      Swiat podły, ludzie wstrętni, Gonzo zaczepia…
                      Nic tylko się uchlać…”

                      A skąd możesz to wiedzieć czy Lukasz ma przyjaciela/przyjaciół?:blink: To nie Lukasz wisi tutaj 24h więc może w przeciwieństwie do Ciebie ma……….
                      I skąd możesz wiedzieć co myśli o ludziach, a Gonzo niestety uwielbia zaczepiac i prowokowac i niejedna osoba już Ci to powiedziała przeciez tylko nie przyjmujesz tego do wiadomości……………….

                    Przeglądasz 9 wpisów - od 531 do 539 (z 539)
                    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.