Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Wakacje….

Przeglądasz 2 wpisy - od 11 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • Hausfin
    Uczestnik
      Liczba postów: 47

      Hm Moje wakacje rozpoczęły sie zerwaniem z Dziewczyna tzn. ona ze mną:) I rozpoczęła sie ucieczka, bo stary znowu picie rozpoczął .Byle 2 tygodnie prawie nad jeziorem u siostry fajna miejscowość niedaleko Drawna w zach. następnie zalew szcz. Pomagałem w budowie bazy wypadowej dla parku .Fajne zadupie wszystko tam zawracało;] ale jedzonko mieli dobre. Później Ladzin przy wolinie kolega ma tam domek .W ten weekend spływ kajakowy po Drawie i może w końcu zacznie sie praca trochę kasy trzeba natrzaskac ile można jeździć. Aaa no i byle na Woodstocku, co prawda taka muza to nie moja domena, ale było fajnie ;] a w ten sam weekend jeszcze odwiedziłem The Tall Ships’ Races przynajmniej fajerwerki były fajne 🙂

      A w miedzy czasie terapia jakoś powoli sie podnoszę, ale wiem ze to ucieczka od domu oc zawsze tu wracam z uśmiechem na ustach, to jest strach taki dziwny i wspomnienia bleeee
      Szkoda ze wyjście z tego musi trwać tak długo i być bolesne, ale dzięki temu sie uczymy i czujemy ze żyjemy niby …

      Pozdrawiam 🙂

      doris
      Uczestnik
        Liczba postów: 396

        Anna,

        bo ja sentymentalna i romantyczna jestem a w dodatku stęskniona za chwilami dla nas ….

        mąż dużo pracuje a teraz dodatkowo na te wymarzone wakacje 🙂

      Przeglądasz 2 wpisy - od 11 do 12 (z 12)
      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.