Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,781 do 1,790 (z 1,809)
  • Autor
    Wpisy
  • anilewe
    Uczestnik
      Liczba postów: 1810

      Medulla chciałabym w to wierzyć,bo naprawdę łatwiej jest być opuszczonym niż tym,który opuszcza 🙁

      anilewe
      Uczestnik
        Liczba postów: 1810

        Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 18:25

        anilewe
        Uczestnik
          Liczba postów: 1810

          nie chce się tłumaczyć,ale naprawdę nie jestem jakąś zimną suką, która rozkochuje w sobie mężczyzn i rzuca z premedytacją…
          naprawdę niczego tak się na świecie nie boję jak skrzywdzenia drugiej osoby 🙁 a przecież gdybym ciągnęła dalej ten związek to nie byłabym szczera ani wobec Niego,ani tym bardziej wobec siebie-co bolałoby Go mniej gdybym odeszła po kolejnych dwóch miesiącach?
          Kiedy w zeszłym roku odszedł ode mnie chłopak po miesiącu bycia razem też było mi ciężko, wiele przepłakałam,ale uszanowałam Jego decyzję-przecież nie zmusimy nikogo do tego żeby nas kochał czy odwzajemniał nasze uczucie. Nie pisałam,nie prosiłam o kolejne szanse-dziś potrafię z Nim rozmawiać i nie boli mnie to,że jest w związku z inną dziewczyną-widocznie nie byliśmy sobie pisani,ale spróbowaliśmy…

          anilewe
          Uczestnik
            Liczba postów: 1810

            Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 18:24

            anilewe
            Uczestnik
              Liczba postów: 1810

              no tak-nie znacie wersji drugiej strony…to też prawda.
              Hella w zeszłym roku w listopadzie skończyłam po dwóch latach terapię w Ośrodku DDA w Krakowie. 15 miesięcy chodziłam na indywidualną i 3 miesiące na maratonową grupową. Ale życie po terapii wcale nie jest kolorowe. Są lepsze i gorsze dni. Teraz znów zdecydowałam się na terapię indywidualną,ponieważ tego potrzebuje. Jak widać w dalszym ciągu mam problem z relacjami z mężczyznami 🙁

              anilewe
              Uczestnik
                Liczba postów: 1810

                źle mi dziś strasznie. Ciągle mam w głowie,że skrzywdziłam człowieka,który darzy mnie uczuciem 🙁

                anilewe
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1810
                  w odpowiedzi na: Dziś czuję się… #204768

                  Dziś czuje się bezsilna i czuję strach 🙁

                  anilewe
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1810

                    Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 18:23

                    anilewe
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1810

                      Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 18:23

                      anilewe
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 1810

                        uważasz,że potrzebowałam tej znajomości?
                        Owszem zobaczyłam jak mężczyzna może być za kobietą, jak może o nią dbać, opiekować się nią,mieć do niej dużo cierpliwości,ale zobaczyłam też jak może próbować zamknąć w złotej klatce…
                        wierzysz,że ktoś taki może się zmienić?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,781 do 1,790 (z 1,809)