Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 9 wpisów - od 1,801 do 1,809 (z 1,809)
  • Autor
    Wpisy
  • anilewe
    Uczestnik
      Liczba postów: 1810

      ja też taka byłam w zeszłym roku we wakacje. Poznałam chłopaka i kiedy ja wyjechałam z miasta,a On został zaczęłam podejrzewać,że się z kimś spotyka,że nie jest wobec mnie fair. Czekałam w napięciu na telefon,albo sms od Niego. W końcu nie wytrzymał i mnie zostawił.
      Dopiero po terapii grupowej dla DDA trochę zmądrzałam…

      anilewe
      Uczestnik
        Liczba postów: 1810

        Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 16:52

        anilewe
        Uczestnik
          Liczba postów: 1810

          Każdy miłość definiuje inaczej…
          Poczucie bezpieczeństwa,zaufanie,dawanie komuś własnej przestrzeni,wsparcie w złych chwilach. I to uczucie,że gdy życie burzy plany to chce się,żeby ta osoba była w nim do końca.To coś jeszcze-w oczach tej osoby znajdujesz broń na codzienność.

          anilewe
          Uczestnik
            Liczba postów: 1810

            sądzisz,że gdyby nie oczekiwał ode mnie tego uczucia,czekał cierpliwie to wszystko mogłoby potoczyć się inaczej? 🙁

            anilewe
            Uczestnik
              Liczba postów: 1810

              Boję się,że nie dałam tej drugiej szansy o którą prosił…ale nie czułam się na siłach. Bo już nie potrafię się doszukać żadnych uczuć w stosunku do Niego 🙁 może to ten lek…boję się,że będę tego kiedyś żałowała…

              anilewe
              Uczestnik
                Liczba postów: 1810

                Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 16:51

                anilewe
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1810

                  Właściwie to doprowadziłam się do takiego stanu,że trafiłam do psychiatry. Od dwóch tygodni jestem na escytalopramie, prawdopodobnie zdecyduję się jeszcze na terapię,ponieważ brakuje mi właśnie "przerobienia" relacji z osobami płci przeciwnej i związków…

                  anilewe
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1810

                    Edytowany przez: anilewe, w: 2014/01/06 16:51

                    anilewe
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1810
                      w odpowiedzi na: Terapia Kraków #204345

                      Polecam Ośrodek Psychoterapii DDA na Jerzmanowskiego. Jestem po 15 miesiącach terapii indywidualnej i trzech intensywnych miesiącach wyjazdowej terapii grupowej w tym miejscu i gorąco polecam. Pracujący tam ludzie wiedzą co robią.

                    Przeglądasz 9 wpisów - od 1,801 do 1,809 (z 1,809)