Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD 47 lat i dramat DDD

Przeglądasz 10 wpisów - od 381 do 390 (z 429)
  • Autor
    Wpisy
  • Alizee
    Uczestnik
      Liczba postów: 409

      To teraz czekamy aż Tobie się wszystko ułoży i poczujesz się lepiej. 🙂

      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        Za to, pozwolisz, że nie podziękuję. Taki mały, jedyny przesąd. 😉

        Alizee
        Uczestnik
          Liczba postów: 409

          oczywiście.:)

          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            Wiesz Alizee, chciałabym mieć mądrość i przenikliwość Makedy królowej Saby.  Mogłabym zobaczyć przyszłość. 🙂

            Chłopiec Papuśny
            Uczestnik
              Liczba postów: 3706

              Fenix nie wydaje ci się, że Twoje odpowiedzi są czasem bezproduktywne? Takie pisanie, by napisać, są po prostu bez sensu.

              Fenix
              Uczestnik
                Liczba postów: 2551

                Nie 🙂 Miłego wieczoru Papuśny 😉

                Chłopiec Papuśny
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3706

                  Nie masz nic lepszego niż siedzenie na forum? Życie ci ucieka.

                  Alizee
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 409

                    Chłopiec Papuśny, a czy każda odpowiedź musi być produktywna ? Czy zawsze trzeba rozmawiać tylko o problemach? Poza tym nikt nikogo nie zmusza do czytania tego. A czy pisanie na forum sprawia, że życie ci ucieka to chyba sprawa indywidualna. Zależy raczej od tego czego ci w danej chwili w życiu potrzeba. 🙂

                    Fenix, co do zobaczenia przyszłości to z jednej strony chciałabym ją znać a z drugiej strony bym się tego bała. Co jeśli moje wysiłki żeby jakoś ciągnąć to życie nie miały by sensu nie wiem czy nie lepiej mieć nadzieje. 🙂 Musiałbym się jeszcze mocno nad tym zastanowić. A Ty co chiałabyś wiedzieć? 🙂

                    Fenix
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2551

                      Masz rację Alizee, chyba jednak lepiej nie znać przyszłości. 🙂

                      Czasem i tak wydaje mi się, że za dużo myślę, za dużo czuję. To nie jest czasem dobre. 😀

                      Alizee
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 409

                        Wiesz Fenix znam osobę, która żeby się dowiedzieć co ją czeka w przyszłości poszła do wróżki ale nie takiej pierwszej lepszej tylko takiej z polecenia. I całkiem niedawno po dziesięciu latach zwierzyła mi się, że do tej pory wszystko jej się sprawdza. Próbowałam jej zasugerować, że może pod wpływem tego co usłyszała gdzieś tam podświadomie dąży do tego, żeby to się spełniło. Ale mówi, że to nie możliwe, bo dotyczyło to też jej męża i dzieci a oni nic o tym nie wiedzą a u nich też się wszystko sprawdza do tej pory. Mam nawet gdzieś kontakt do tej wróżki ale mimo, że czasem o tym myślę to nie zdecydowałam się jeszcze. 🙂

                        Ale myślę, że każdy tak ma. Szczególnie jeśli znalazł się w takim momencie swojego życia że ma bardzo duże obawy co do przyszłości, czeka na jakąś ważną decyzję, żyje w dużej niepewności.

                        Też mam tak, że myślę i czuję za dużo i doskonale zdaję sobie z tego sprawę ale też nie potrafię nad tym zapanować. A Ty umiesz sobie jakoś z tym radzić?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 381 do 390 (z 429)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.