Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Kim jestem?

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 41)
  • Autor
    Wpisy
  • Delfinek
    Uczestnik
      Liczba postów: 28

      Moze to dziwne,ale czuje sie zawieszona…I nie potrafie podjac ostatecznej decyzji…Czego sie boje?Np ze jak wybiore jego,a cos nie wyjdzie zostane sama.Lub tego ze mama dostanie zawalu i bede czula sie winna…Ze to przez moj wybor.Na razie czekam na mojego Najmilszego…

      Delfinek
      Uczestnik
        Liczba postów: 28

        Na dodatek uzaleznilam sie od wapseksu…W pewnym momencie bylo tak ze pisalam z kimkolwiek i gdziekolwiek…Moj przyjaciel to widzial i cierpial…Chcialam to ograniczac.Obiecywalam…Ale powstawaly nowe nicki nowe twarze,osobowosci…Wystarczylo ze ktos byl chetny…I nic sie juz nie liczylo.Przyjaciel czul sie odrzucany,niepotrzebny…Pare razy znikal nawet.Ale ja go przepraszalam,blagalam,by wrocil.Ze to sie wiecej nie powtorzy.I tak bylo do czasu…

        Delfinek
        Uczestnik
          Liczba postów: 28

          Nie wiem dlaczego to robilam…To taki dreszczyk emocji…Ze robie cos zakazanego…Ze jestem nietykalna,ze nikt mnie i tak nie odnajdzie…Pare razy przychodzilo opamietanie.Np po tym jak ktos zaczal ponizac mnie i nazywac szmata(pewien mlody który ze mna pisal).Lub gdy najmilszy znikal…Dzis wlasciwie unikam zycia na wapie.Jestem jedynie na gg…Choc i tam zdarzalo mi sie ze ktos mnie zaczepial w wiadomym celu…Ale juz nie odpowiadam…

          Delfinek
          Uczestnik
            Liczba postów: 28

            Moze ktos sie zapyta a co z uczuciem do najmilszego.?Czy naprawde go kocham,skoro tak postepuje…Macie racje…Wiem,czuje sie nie w porzadku,czuje sie winna…Potrafie wtedy znalezc dziesiatki usprawiedliwien…Ze to ten ktos zaczal itp…Ja nie musialam odpowiadac…Tak…Czasem czuje sie przytloczona…A on jest daleko…Wiem ze go kocham,ze nie potrafie bez niego zyc,a jednak robie cos na ksztalt zdrady…Jedynie co mam na usprawiedliwienie to to ze wyobrazam sobie ze robie to z nim…

            Delfinek
            Uczestnik
              Liczba postów: 28

              Dobranoc kochani.

              Katarzynka21
              Uczestnik
                Liczba postów: 808

                Edytowany przez: Katarzynka21, w: 2008/01/21 10:50

                etita
                Uczestnik
                  Liczba postów: 16

                  delfinek to kobieta :).

                  Delfinek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 28

                    😉 😉 tak!

                    Delfinek
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 28

                      A wiec kimze jestem…

                      Delfinek
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 28

                        Czasami sa dni kiedy chcialabym nie myslec.Ta moja cholelna niesmialosc…Nie umiem nic sama zrobic.Nawet nie wiem jak zaczac…Chcialabym sie upic,nacpac i spac…Byle nie myslec..

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 41)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.