Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD MAGIA;-)

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,901 do 1,910 (z 1,930)
  • Autor
    Wpisy
  • pompejusz
    Uczestnik
      Liczba postów: 13243

      Felicja zapisz:

      Jak Ci się podoba moja psychoanaliza Gozno?:):)”
      policz do od końca Gonzo 10.9.8.7.6.5.4.3.2.1. hahahhaa:laugh: :laugh: :laugh: 😛

      ultrasony
      Uczestnik
        Liczba postów: 2040

        pompejusz zapisz:
        Felicja zapisz:

        Jak Ci się podoba moja psychoanaliza Gozno?:):)”
        policz do od końca Gonzo 10.9.8.7.6.5.4.3.2.1. hahahhaa:laugh: :laugh: :laugh: :P”

        :cheer: :laugh:

        Eugenia
        Uczestnik
          Liczba postów: 7086

          o zapomniałam jeszcze o tym, ze mogła być manipulantką emocjonalną i nikt sobie z jej fochami i innymi "dzikościami" nie radził, a szczególnie ojciec, który powinien być silny:) Jestem tego pewna, bo najbardziej cięci na kobiety są właśnie tacy panowie……………….:)
          Adolf też był maminsynkiem, nie znosił kobiet, które miały coś dopowiedzenia, musiały robić tak:kiss: :kiss: :kiss: i się słodko uśmiechać:) i nie poruszac NIGDY poważnych tematów w rozmowach, no i miały być rozkoszne:) generalnie miała być słodka:) każdą inną nienawidził z takim impetem (no chyba że mu się opłacało z nią trzymać…) że próbował niszczyć wszystko co z nią związane:D 🙂 Papa był u niego niczym, przy tej specyficznej odmianie więzi z matką:)
          Mamusie nie raz "miłością" więcej szkody niż tatusiowie wyrządzają co widać po zachowaniach wielu męzczyzn…………………:)

          *złamałam w tej chwili netykietę ale przykład jakże jaskrawy ……………..;)

          agus
          Uczestnik
            Liczba postów: 3567

            przed chwilą na FB umieściłam takie zdjęcie z kotkami – mam prośbę, do Kuby, albo Gonza (bo ja nie umiem 🙁 – blondynka , a nie mam dziś głowy do nauki ) proszę Was w moim imieniu zamieśćie tuuu tooo teraz … 😉 jeśli nie byłoby to dla Was problemem…

            Tak na Dobranoc od agusi… tak czytając dzisiajszą Magię 😛 tak sobie o tym pomyślałam… dzięki Chłopaki :kiss:

            pompejusz
            Uczestnik
              Liczba postów: 13243

              agus zapisz:
              „przed chwilą na FB umieściłam takie zdjęcie z kotkami – mam prośbę, do Kuby, albo Gonza (bo ja nie umiem 🙁 – blondynka , a nie mam dziś głowy do nauki ) proszę Was w moim imieniu zamieśćie tuuu tooo teraz … 😉 jeśli nie byłoby to dla Was problemem…

              Tak na Dobranoc od agusi… tak czytając dzisiajszą Magię 😛 tak sobie o tym pomyślałam… dzięki Chłopaki :kiss:”

              od Aguś
              [img size=350]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205053_451010791631823_1461815743_n.jpg[/img]:kiss:

              Eugenia
              Uczestnik
                Liczba postów: 7086

                zajebisteB) B) B)

                pompejusz
                Uczestnik
                  Liczba postów: 13243

                  spać poszła:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😛

                  Gonzopl
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2160

                    Felicja zapisz:
                    „a tak w ogóle skoro mowa o robieniu psychoanalizy i takich tam, to miałam już dawno powiedzieć Ci Gonzo dokładnie to samo co Femina-to co masz w podpisie:) Masz jakieś uczulenie na kobiety, które mają coś do powiedzenia, chyba jakiś nieświadomy odruch masz, bo nawet nie pozwala Ci to przeczytać wypowiedzi ze zrozumieniem:) Matkę miałeś władczą i despotyczną, szczekaczkę?:) Bo dam sobie głowe obciąć, że tak jest i dlatego tak źle reagujesz na niektóre kobiety:) Charakterystyczne zachowanie dla faceta, który czuł się upokarzany przez matkę jakąs jej postawą, a w jego pojęciu ojciec był słaby i sobie z nią nie radził i Ty skaczesz, bo boisz się być taki jak ojciec:) Czasami też maminsynek nie lubi silnych kobiet z własnym zdaniem, bo nawet jeśli świadomie kochał matkę, to podświadomie ją nienawidził, bo silny powinien być facet w jego życiu i przez to wyżywa się na innych kobietach, bo przeciez kochającej mamusi nie skoczy:)

                    Jak Ci się podoba moja psychoanaliza Gozno?:):)”
                    Felicjo, prawda jest o wiele prostsza i juz raz ci ja zdradziłem.
                    Nie zblizam sie ani do idiotek, ani do idiotów.

                    ultrasony
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2040

                      pompejusz zapisz:
                      „spać poszła:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P”

                      sie obudzi o 4.49 i jebnie posta na 3 strony B)

                      pompejusz
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 13243

                        ultrasony zapisz:
                        pompejusz zapisz:
                        „spać poszła:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P”

                        sie obudzi o 4.49 i jebnie posta na 3 strony B)”

                        na 5
                        :laugh: :laugh: :laugh: 😛

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,901 do 1,910 (z 1,930)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.