Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD MAGIA;-)

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,911 do 1,920 (z 1,930)
  • Autor
    Wpisy
  • agus
    Uczestnik
      Liczba postów: 3567

      http://[img size=150]sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-[/img]snc6/205053_451010791631823_1461815743_n.jpg

      Eugenia
      Uczestnik
        Liczba postów: 7086

        pompejusz zapisz:
        „spać poszła:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P”

        a właśnie, ze poszłaB)

        co by uprzedzić to co pewnie niedługo nastąpi pod moim adresem i przy okazji w temacie kota…………..B) [img]http://www.tapeciarnia.pl/tapety/600x/142651_spiacy_kot_przy_butelce.jpg[/img]

        pompejusz
        Uczestnik
          Liczba postów: 13243

          Felicja zapisz:
          pompejusz zapisz:
          „spać poszła:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P”

          a właśnie, ze poszłaB)

          co by uprzedzić to co pewnie niedługo nastąpi pod moim adresem i przy okazji w temacie kota…………..B) [img]http://www.tapeciarnia.pl/tapety/600x/142651_spiacy_kot_przy_butelce.jpg[/img]”

          hahahaaB)
          nauczyłem:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :kiss: 😉 :laugh: 😛

          pompejusz
          Uczestnik
            Liczba postów: 13243

            agus zapisz:
            „[img size=150]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205053_451010791631823_1461815743_n.jpg[/img] ”

            extra:laugh: :laugh: :laugh: 😛

            Edytowany przez: pompejusz, w: 2012/12/12 23:42

            Eugenia
            Uczestnik
              Liczba postów: 7086

              Gonzopl zapisz:
              Felicja zapisz:
              „a tak w ogóle skoro mowa o robieniu psychoanalizy i takich tam, to miałam już dawno powiedzieć Ci Gonzo dokładnie to samo co Femina-to co masz w podpisie:) Masz jakieś uczulenie na kobiety, które mają coś do powiedzenia, chyba jakiś nieświadomy odruch masz, bo nawet nie pozwala Ci to przeczytać wypowiedzi ze zrozumieniem:) Matkę miałeś władczą i despotyczną, szczekaczkę?:) Bo dam sobie głowe obciąć, że tak jest i dlatego tak źle reagujesz na niektóre kobiety:) Charakterystyczne zachowanie dla faceta, który czuł się upokarzany przez matkę jakąs jej postawą, a w jego pojęciu ojciec był słaby i sobie z nią nie radził i Ty skaczesz, bo boisz się być taki jak ojciec:) Czasami też maminsynek nie lubi silnych kobiet z własnym zdaniem, bo nawet jeśli świadomie kochał matkę, to podświadomie ją nienawidził, bo silny powinien być facet w jego życiu i przez to wyżywa się na innych kobietach, bo przeciez kochającej mamusi nie skoczy:)

              Jak Ci się podoba moja psychoanaliza Gozno?:):)”
              Felicjo, prawda jest o wiele prostsza i juz raz ci ja zdradziłem.
              Nie zblizam sie ani do idiotek, ani do idiotów.”

              to dlaczego jesteś takim idiotą? przecież tym się z reguły trzeba gdzieś zarazić, no chyba, ze jesteś nosicielem …………………:P;) też wolałabym z daleka…………;)

              pompejusz
              Uczestnik
                Liczba postów: 13243

                hahaha

                Edytowany przez: pompejusz, w: 2012/12/12 23:41

                Eugenia
                Uczestnik
                  Liczba postów: 7086

                  Pompejuszu, najpierw magicznie zniknąłeś teraz magicznie powróciłes, nie ogarniam widać za mały mam móżdżek 🙂 a już było tak pięknie i spokojnie ehhhhhhhhhhhhhhhh:whistle:

                  ciao magicznym rozmówcom:) 😉 :kiss:

                  pompejusz
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 13243

                    zakończyłem wrzucanie tematów w magii idiotko a nie zniknąłem z forum!!

                    Gonzopl
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2160

                      felę skopali jak psa i zaraz odzyskala humor i wigor.
                      Panowie, tak trzeba z inteligentnymi kobietami, fela Was nauczy :laugh:

                      Eugenia
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 7086

                        pompejusz zapisz:
                        „zakończyłem wrzucanie tematów w magii idiotko a nie zniknąłem z forum!!”

                        miałeś się kretynie zająć swoim szczęściem:kiss: więc uważaj na to co mówisz, bo nie wiem kto tu wychodzi na idotę:P łahahahahaahah:D:D:evil:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,911 do 1,920 (z 1,930)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.