Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • lol
    Uczestnik
      Liczba postów: 5504

      Edytowany przez: lol, w: 2011/04/10 16:00

      DDAityle
      Uczestnik
        Liczba postów: 89

        Znaleźć przyczynę tego stanu i się uwolnić od tego:)
        Latwo powiedzieć, a jak do tego dojść i co zrobić? Mega zadanie, ale do wykonania:)

        lol
        Uczestnik
          Liczba postów: 5504

          Edytowany przez: lol, w: 2011/04/10 16:00

          DDAityle
          Uczestnik
            Liczba postów: 89

            Ja też często myślałam, że znam przyczynę, a podczas terapii okazywało się, że problem tkwi gdzieś indziej…
            A przy swoim zdaniu warto się upierać, jak wewnętrznie jesteś o tym przekonana lub tak podpowiada intuicja, przynajmniej ja tak mam:)

            vanilka
            Uczestnik
              Liczba postów: 63

              Niestety na wiele rzeczy sami nie mamy wpływu i nie musimy się czuć winni. To wina odbiera nam moce do działania. Cały sekret polega też na tym… czy dużo wycierpieliśmy w tym problemie…. bo może nie na tyle dużo , aby coś zmienić.
              Czasem problemy płatają nam figle i odwracają uwagę od ważniejszych problemów…. Nie raz tak miałam… skupiałam się na czymś, co nie miało większego znaczenia, a obok był mega problem. Może wiec warto to wziąć pod lupę.
              Powodzenia.

              janusz96
              Uczestnik
                Liczba postów: 572

                >>>>>eeeeeeeh czy ktoś ma jakieś dobre rady dla mnie?<<<<<- to był temat twojego postu …… Chcialbym się zapytać … czy to forum jest dla Ciebie paczką chusteczek higienicznych……?

                Edytowany przez: janusz96, w: 2011/04/10 19:16

                lol
                Uczestnik
                  Liczba postów: 5504

                  Janusz nie rozumiem tego pytania-czy to forum jest dla Mnie jak paczka chyusteczek higienicznych?
                  Nie wiem co mam Ci odpisac, bo nie rozumeim. a to forum traktuje jak traktuje po swojemu i nie wiem oco Ci chodzi. Czy przegiełam coś? Jak tak to nie mam na to wpływu. Nie dam rady wszystkich zadowolić, jak każdy wieczłowiek rani i jest raniony. Nie ma ideałów.

                  21centuryman
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 139

                    Ja chyba rozumiem o co chodziło Januszowi ale było to… bez sensu.

                    byszek
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 341

                      Dlaczego skasowałeś posty i temat?

                      janusz96
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 572

                        Tworząc temat …zadając pytanie ….każdy oczekuje odpowiedzi . Zadałaś pytanie , otrzymałaś odpowiedż lub zwrot….. Nastepnie pokasowałas swoje wpisy …..i wyglada to fatalnie , nieodpowiedzialnie. Nie mogę zachowywać się nieodpowiedzialnie , raniąc innych …..zwalając to na moją przeszłość. Na forum jest duzo wypowiedzi , ludzi którzy sie z nami zetkneli ….. Powtarza się bardzo często jeden zarzut – BRAK ODPOWIEDZIALNOSCI. Pisanie jest bardzo ważne przy pracy nad sobą , pozwala przyjrzeć sie potem z upływem czasu ….. Nie ma glupich , zlych wpisów , emocji , uczuć ….. Pozdr . Pisz i nie kasuj …. Prosze 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 27)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.