Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD

Przeglądasz 7 wpisów - od 21 do 27 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • Patrycja2
    Uczestnik
      Liczba postów: 7787

      A przecież ja nie o tym, czy to coś dobrego,czy złego.Pisałam odnośnie Twojej wypowiedzi.Ze nie wiesz jak jest z samooceną i że niby masz dobrą-no to mi chodziło o to,że jednak nie jest dobrze,skoro kasujesz swoje posty i się wstydzisz.

      lol
      Uczestnik
        Liczba postów: 5504

        Może i masz racje.
        Ostatnio nie jestem pewna niczego…nawet tej samooceny.
        A niech mi ktoś odpowie, ten co ma super samoocene, czy wy też się nie wstydzicie?

        lol
        Uczestnik
          Liczba postów: 5504

          Ja znikam…
          dobranoc 🙂

          Patrycja2
          Uczestnik
            Liczba postów: 7787

            dobranoc:)

            lol
            Uczestnik
              Liczba postów: 5504

              Wracajac do mnie, do mojego błedu-w waszym odczuciu- i do mojej samooceny. Samoocena to temat szeroki i głęboki jak morze. Przy niskiej samoocenie najlepiej widać gdy ktoś już naprawde siedzi po uszy i jest nie zadowolony z siebie cz z życia. U mnie raczej niska samoocena odpada, choć kilka lat temu nie było pięknie…wchodziłam w takie tematy, jednakze zmieniłam troche podejscie do życia i teraz jestem zadowolona z siebie i zżycia. Co nie oznacza, że nie mam trudniejszych chwil, problemów a wtedy jestem jaka jestem również przybita trudno dostrzec cos pieknego, ale u mnie to raczej mija. Po drugie jestem kobietą najzwyklejszą kobietą, która ma niezłe zmiennne nastroje i już.
              Podsumowując mam dobrą samoocene,omijajać fakty problemów,lęków, wstydu i nastrojów itd. A wszystko znaczy to, że w głebi jest dobrze i już. A z problemami, lękami, wsydem chce walczyć i zmieniać, tylko wszystko sie dzieje w swoim czasie.

              janusz96
              Uczestnik
                Liczba postów: 572

                Jest OK …..jedziemy dalej … 🙂 ….To nie była krytyka …to chęć pomocy … Naprawdę , choc trudno to przyjąć( na tę chwilę )……Jesteś Kochana , jesteś tago godna ,warta … I jest OKI ….i jest spoko ….dobrze ? 🙂

                Edytowany przez: janusz96, w: 2011/04/13 16:22

                lol
                Uczestnik
                  Liczba postów: 5504

                  Dobrze 🙂

                Przeglądasz 7 wpisów - od 21 do 27 (z 27)
                • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.