Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD ….?

Przeglądasz 9 wpisów - od 21 do 29 (z 29)
  • Autor
    Wpisy
  • agus
    Uczestnik
      Liczba postów: 3567

      Hejka Felicja :kiss:

      KidCat miałam Ci wczoraj napisać, ale wypadło mi coś … hmmm na tym forum możesz otrzymać pomoc, pod warunkiem, że się albo przebijesz, albo będziesz kontrowersyjną postacią i po pewnym czasie nabierzesz pokory… trzeba tu uważać na to co się pisze, bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora, większość ludzi jest tu może i z problemami, ale z nudów… ( bo np w pracy nie mają co robić) a tu mogą się dowartościować, czyimiś problemami na przykład… ktoś kto ,, w miarę wyszedł z DDA,, lub wydaje mu się że wyszedł ( bo się zakochał) nie pisze tu bo nie ma po prostu czasu… jeśli wróci Tu to znaczy, że dalej nie przepracował problemu… a jeśli nie wróci to znaczy, że ma sie dobrze…dlatego lepiej znajdż sobie lepiej w realu albo jakąś grupę, lub powiernika… stąd nieliczni wychodzą odrodzeni…

      co u mnie… dobrze… jestem szczęśliwa…życie w realu jest piękne, czasem usłane różami, czasem cierniem… ale piękne… często zaglądam tu z czystej ciekawości… kto jeszcze dalej tkwi w tym … kto naprawdę wziął się za siebie ….

      Pozdrawiam

      Tajemniczy Don Pedro
      Uczestnik
        Liczba postów: 1774

        Poza tym lepiej jednak szukać pomocy w realu A

        [code:1]a umnie niema realu:ÂŤÂť( jest tylko biedronka i marc pol:ÂŤÂťwoohoo: dzień dobry feli:ÂŤÂť-) ups wieczór dobry :ÂŤÂťlaugh: [/code:1]

        Eugenia
        Uczestnik
          Liczba postów: 7086

          Hej Agus 🙂 dobrze wiedzieć, że u Ciebie jest ok 🙂
          U mnie od miesięcy życie jest jedną wielką doliną cierpienia fizycznego i tak już pewnie będzie do końca moich dni. Ale co ciekawe odnalazłam się jakoś w tym i znalazłam olbrzymie wsparcie w rodzinie, znajomych i nawet u obcych zupełnie ludzi. Latami w necie poznawałam różnych ludzi i co ciekawe tylko jedna osoba skontaktowała się ze mną, po tym jak zupełnie zniknęłam na kilka miesięcy. Dało mi to obraz tego kto i co jest w życiu ważne. Net netem, ale najważniejsze są realne relacje. Czasami miałabym ochotę napisać tutaj coś na temat mojej sytuacji, ale po pierwsze nie czuję potrzeby udzielania się na forach, a po drugie takie problemy jak mam teraz staram się dzielić realnie z kilkoma osobami, które znalazły się w sytuacji podobnej do mojej i to mi wystarcza 🙂

          KidCat, zaglądam tutaj czasami i tak się składa, że przeczytałam Twój pierwszy post w tym temacie zanim go wyedytowałaś. Tak naprawdę to zrobiłaś kawał dobrej roboty z tą akcją z pomnikiem 🙂 mogę sobie tylko wyobrazić jaką poczułaś po tym ulgę. Tak trzymaj 😉

          Pozdrawiam

          Panama
          Uczestnik
            Liczba postów: 3986

            Tajemniczy Don Pedro zapisz:
            „Poza tym lepiej jednak szukać pomocy w realu A

            [code:1]a umnie niema realu:ÂŤÂť( jest tylko biedronka i marc pol:ÂŤÂťwoohoo: dzień dobry feli:ÂŤÂť-) ups wieczór dobry :ÂŤÂťlaugh: [/code:1]”

            :laugh: :laugh:

            Don Pedro niedościgły mistrz wklejanki 👿

            Panama
            Uczestnik
              Liczba postów: 3986

              Witaj Felicjo:)

              Jak nic posty KidCat przypominały mi właśnie Twoje, może nie tyle pod względem treści co kwiecistości języka.

              Tajemniczy Don Pedro
              Uczestnik
                Liczba postów: 1774

                Gdybys feli zostawila jakis namiar to napewno ktoś by sie jeszcze odezwal do ciebie 🙂 i trzymaj się :kiss:

                Eugenia
                Uczestnik
                  Liczba postów: 7086

                  Witajcie Panamo i Tajemniczy 🙂

                  A mnie KidCat stylem przypomina Agus:) ale ładunkiem emocjonalnym w tym co pisze to i owszem mnie 😉

                  Tajemniczy, wchodząc na to forum nie miałam zamiaru nawiązywać kontaktu prywatnego z kimkolwiek. Taką miałam zasadę jak tu weszłam i na dzień dobry ją złamałam, co się nie skończyło dla mnie zbyt dobrze…;) Nie mam powodów do narzekania, raczej miałam szczęście do ludzi w necie, wiele z resztą osób poznałam realnie. Ale uważam, że mimo wszystko są takie sytuacje w życiu, kiedy są potrzebni ludzie, którzy siedzą przy tobie i trzymają cię za rękę. I u mnie w takiej sytuacji sprawdzili się starzy znajomi. A co do tego forum to wolałam nie zostawiać żadnych namiarów, bo był moment kiedy nie bardzo było wiadomo kto jest kim i takie tam. Nie uważałam żebym była osobą, która po tym co się działo mogła otrzymać jakieś wsparcie od osób z tego forum.

                  Eugenia
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7086

                    Także Tajemniczy, pisząc o tym, że tylko jedna osoba się ze mną skontaktowała po tym jak miesiącami mnie nie było, nie miałam na myśli osób z tego forum, tylko w ogóle tych poznanych przez net. Nie oczekiwałam tego z resztą od nikogo. Podałam to tylko jako przykład tego, że różne sytuacje w zyciu uczą jak odróżniać osoby i rzeczy ważniejsze od mniej ważnych 😉

                    Pozdrawiam 🙂

                    KidCat
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 146

                      Felicja, Agus – dzięki za posty. Miło mi poznać mam nadzieję… gdyż skoro porównują nas do siebie to jak nic dostałam w spadku wrażenie, które po sobie pozostawiłyście przecież. 😉
                      Fajnie, ze dokonałyście przeze mnie choćby chwilowej ”reaktywacji”.
                      To co napisałyście…cóż… 🙂 nie ze wszystkim się zgadzam, ale gadać o tym już mi się odechciało chyba. 🙂
                      Dzieki Wszystkim, ktorzy się odezwali.

                    Przeglądasz 9 wpisów - od 21 do 29 (z 29)
                    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.